"Berci" text

"Berci"

Sedím vo vlaku z ktorého sa nedá vystúpiť
Ruky už budú navždy špinavé ako biskupy
Ktorí zhrešili aj keď chceli Bohu prisľúbiť
Toto nie je pokus o ľútosť ako si ju vynútiť
Túto cestu som si vybral sám ako možnosť za lepším životom to bol ten plán
V dobe keď sa otvorilo mnoho brán ako beztrestne zarobiť love žiť si jak pán
Nikto ma neučil milovať môj domov bol pasťák mamu som nemal a môj foter nonstop niekde chlastal
Každý deň bitky šikana a moja voľba jasná
Že budem gangster ktorého sa budú báť nasrať
Nemal som vzor vedel som, že musím iba prežiť
Rýchlo som pochopil že prežije len street kredit
Zbil som každého kto mi stal v ceste a chcel veliť necítil súcit ani ľútosť, pasťák ma zocelil

Viem kam pojdem keď príde deň ja už som s tým zmierený
Asi to už nezmením o tom som presvedčený
Jediný kto ma môže súdiť je ten hore verte mi
Od malá vždy nechcený odpusť navždy všetkými zatratený

Bol som pri tom keď padla opona a nastal chaos
Prvé drogy, Rusi, Albánci, mafia, žiadna znalosť
Korupcia na dennej báze do karát len hralo
Únosy a vraždy nikto nechápal čo sa tu stalo
Ten kto mal lóve konexie mohol všetko mal zaplatených policajtov súdnictvo a beztrestnosť
Bežný človek sa bál lebo nebola čestnosť nikde sa nemohol sťažovať mafia mala prednosť
Stratení chlapci mali v tej dobe len jeden cieľ
Ako sa dostať do mafie a splniť si sen
Bitkári z pasťakov bez rodín a bez lásky, viem
Chceli sa zaradiť a prekročiť svoj vlastný tieň
Je zbytočné sa pýtať prečo bola taká doba
Nebola vôľa na to ako sa dá skrotiť zloba
Každého dobehla spravodlivosť a nočná mora
Deväťdesiate roky boli smutné nikdy znova

Viem kam pojdem keď príde deň ja už som s tým zmierený
Asi to už nezmením o tom som presvedčený
Jediný kto ma môže súdiť je ten hore verte mi
Od malá vždy nechcený odpusť navždy všetkými zatratený


You May Also Like
Kontrafakt - "Keď Jazdíme My" Keď jazdíme my, každý darmošlap mindžuje Lebo jazdíme tak, jak to jeho mindža miluje Keď jazdíme my, pomaly púšťam plyn Pomaly fúkam dym, cítim sa byť slobodný Keď jazdíme my, každý darmošlap...
The Mag x Dollar Prync, Koky, Pil C & Luca Brassi10x - "ALELUJA" (Haarp on the beat) Ulice, nebo hudba, práci nechci, more Točit skéro, nebo nahrávat, psát texty, more Otočit kila, píčo, nebo nahrát album, more Začali jsme z nuly, píčo, začali jsme z ulic, more...
Gleb - "Noc v Opere" Ah shit, here we go again Na hlave mám New York Yankees cap Pod ním mozog, ktorý nosí track Nemám čas na to meniť svet I don't, I don't, I don't, I don't give a F Na hlave mám New York Yankees cap...
Kontrafakt - "Kým Neskapem" Stale nedosáhol som to čo som chcel Plnú hlavu nápadov a vašich tiel Čakali nebo, ale čaká na nich hell Aj tak ma nestáhnu zo sebou do pekel Ja som to nikdy nehral, takto som to chcel Šetko som dal...
Pil C - "DEŇ STRIEDA TMU" Doba si žiadala niekoho ako som ja Hodila ma medzi vás samota, frustrácia Životy v nákupných centrách, v autách a na parkoviskách Dovolenky v uliciach, nie na Maledivách Zrodený z ničoho, chceme mať...