Текст пісні "Кінець Вже Був"
Do Sliz & SadSvit Lyrics
"Кінець Вже Був"
Досі знаю — не вмира
Незримий наш зв'язок
Кінець уже був — він крадькома
Причаявся собі в куток
Улесливо спостерігав, як
Догорала вічна юність
Попелом стає усе зле й найдорожче
Для нас, любий
Ці дні такі ніякі — я втрачаю в них себе
В них немає більше радості
В них немає більш тебе
Ці дні такі ніякі — я втрачаю в них себе
В них немає більше радості
В них немає більш тебе
Ніжним сміхом, диким цвітом
Під куполом зірковим
Озветься знов те
Що навчило нас з тобою прощатись
Заморені сонцем (пробуджені сонцем)
Що зловити ніяк не можемо
А чи треба так сильно
Може, тут і залишуся гостем
Нагрію цей дім до світанку, мабуть
Заварю те листя на краю землі
Відображення неба незвичне вгорі
Я не той лиходій, але зорі вкраду
Ці дні такі ніякі — я втрачаю в них себе
В них немає більше радості
В них немає більш тебе
Ці дні такі ніякі — я втрачаю в них себе
В них немає більше радості
В них немає більш тебе
- AZLyrics
- S
- SadSvit Lyrics
You May Also Like
Smetana Band - "Ідіть Вже, Будь Ласочка, Нахуй!" Мені казали, що добром не платять за добро
В свій дім впускав людей кублом, не брав з них нічого
Обурений їх наглістю, наївний і дурний
Для тих, хто ліз в душу мені, виніс вердикт простий
Який?...
Sudno - "Тут Було Місто" Крізь сірий асфальт, мов трава
На знайомім перехресті доріг
Вона знову кричить, що жива
Розірвавши червоне намисто
Із балкону дивлюсь в далечінь
Ще учора тут падало листя
А сьогодні тут падають...
badactress - "тимчасунки" Чи готовий ти кричати у весь голос крізь людей
Шепотіти під ковдрою, притискати до грудей
Витирати мої сльози, що просочують футболку
У субботу в ресторан, в неділю на барахолку
Кусати до синців,...