"Pocałunki (M. Pawlikowska-Jasnorzewska)" tekst piosenki
"Pocałunki (M. Pawlikowska-Jasnorzewska)"
Wciąż powtarzasz uparcie i skrycie
Patrzysz w okno i smutek masz w oku
Przecież mnie kochasz nad życie
Sam mi mówiłeś przeszłego roku
Przeszłego roku
Gdy się miało szczęście, które się nie trafia
Czyjeś ciało i ziemię całą
A zostanie tylko, tylko fotografia
To jest, to jest bardzo mało
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez powietrza
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez
Można żyć
Można żyć
Bez powietrza
Wciąż się śmiejesz, lecz coś tkwi pozatem
Patrzysz w niebo na rzeźby obłoków
Przecież ja jestem i niebem, i światem
Sam mi mówiłeś przeszłego roku
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez powietrza
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez
Powiedziałeś mi, kiedy do mnie piszesz
Nie wystukuj wszystkiego na maszynie
Dopisz jedną linię własną ręką
Kilka słów doprawdy nic wielkiego
Powiedziałeś mi, kiedy do mnie piszesz
Nie wystukuj wszystkiego na maszynie
Dopisz jedną linię własną ręką
Kilka słów doprawdy nic wielkiego
Tak, tak, tak, tak, tak, tak
Nic wielkiego
Tak, tak, tak, tak, tak, tak
Nic wielkiego!
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez powietrza
Nie widziałam cię już od miesiąca
I nic, jestem może bledsza
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca
Lecz widać można żyć bez
Można żyć
Można żyć
Bez powietrza
- AZLyrics
- S
- sanah Lyrics
You May Also Like
Pawbeats, Qry & Hania Sztachańska - "Kłam" Wejdź jeszcze raz
Ukradkiem podejdź do mnie
Powiem, już nie będziesz sam
Naiwnie jak ja
Mów, że świat jest dobry
Powtarzaj, że jest dobry, kłam
Musiałem skłamać mówiąc, że cię już nie kocham
To...
EKIPA - "DOBRY MOOD" Mam dobry mood, nie przestaję go czuć
Gdy wdycham dym do płuc, bujam się do tych nu-u-ut
Mam dobry mood, wbijamy tutaj w klub
Ich oczy patrzą znów, gdy w nocy robię ru-u-uch
My chcemy żyć pełnią...
Tymek - "Semantyka" To semantyka serc jest
To sam utykam w niej
Wiem, bo mogę pójść z nią
Kocham jej podejście
Oddycham powietrzem tym samym co zechcesz
Za tobą pobiec, Jo
Za tobą mogę skoczyć w ogień
Noga na nogę ty...
Sobel - "PIĘKNI LUDZIE" Nie chcę tego ująć źle
Ale wydawało się, że jesteś zjeb
Choć wcale tak nie jest
Może lekki odklejeniec
Sory za niezbyt piękne wyrażenie
Jebie mnie zakłamane przebarwienie
Piękni ludzie w pozornie...
Roksana Węgiel - "Gra" Jak
Masz
Wiedzieć
Czym jest gra
W którą wchodzisz
Czy
Odważysz się na ruch
Zostać sobą
Czy odnajdziesz siłę
By docenić każdą z chwil?
Czy uwierzysz w siebie
By planszę przejść?
Życie to taka gra
W...