"NIE WASZA LIGA" tekst piosenki

Frosti, Sitek & Mlody West Lyrics

"NIE WASZA LIGA"
(feat. Sitek, Młody West)

ZOO, ZOO, ZOO
Stary East, Młody West, ta
(Skibo)
(Thanks, Pedro)
Nigdy nie lizałem dupy, daję klapsa fajną booty
Tyle ciuchów mam na chacie, że myślała, że to butik
Patrzę booking za granicą, a ty pisz na mail po booking, yo

Yo, ona się mnie pyta, czy ja to ten znany raper
Czemu nie wydaję już hitów na wakacje
A to, co mam na sobie, to jest Coogi czy Colucci?
Chciała na Elafonisia, on jej dał tussi (szok)
Ding-dong, ding-dong, suka to big dawg
King Kong — czy wleci to na jej blog czy TikTok?
W chuj mam, bo jestem real one, real one
Wiesz, czemu twój idol dzisiaj sobie tak nawija?
Bo mnie, kurwa, podsłuchiwał — druga dekada mija
Najlepiej ubrany zawsze, oni tylko drogo
Sam w sobie jestem marką, co mi, kurwa, twoje logo
Najlepiej nawijam, kiedy czuję ból i złość
Wszędzie się odnajdę, nie potrzebuję nikogo
Jeśli życie ma być słodkie, no to muszą płacić słono
Zawsze wezmę swoje, nawet jak innym zabiorą
G.O.A.T

Przykro mi, wariacie, że tam nadal stara bida
U nas filet mignon medium rare, u was mamałyga
Nowy dzień, nowy cash, nowy look, nowy swag
To nie wasza liga (Tu, tu, tu)
Przykro mi, wariacie, że tam nadal stara bida
U nas filet mignon medium rare, u was mamałyga
Nowy dzień, nowy cash, nowy look, nowy swag
To nie wasza liga (Tu, tu, tu)

Stary, jestem taki stary, że słuchał tego Twój stary
Każdy wie, kto ma najlepsze bary, a nie rzucałem xanami
W ZOO robię ballin', w ZOO
Chuj mnie to obchodzi, kto się z kim tu walił i kto co walił
Jak wybijam z chaty, nie wiem, kiedy wrócę
Raz wróciłem po trzech dniach, a nie jestem Jezusem
Ale tak się wybawiłem, że wybawić was też muszę i robię to z Mateuszem
Dupka przy mnie ma basen zawsze, nie czasem
Twoje jest z lasem — puść ją na laser, mogę BLIK'nąć ryjek pakę
Piję dużo wasser, pisze do mnie Nasser
Nie noszę neseser, w saszecie mam kasę
Nie posmarowałem dziary, robi się strup
Pyta się, czy chcę nudesa — pisze: "daj zdjęcie stóp"
Nie przypalasz mnie, małolat, wrócisz za trzy lata
Jak twojej zaśpiewam na ucho, to jak Frank Sinatra

Nie mamy o czym rozmawiać — to jest inna liga (Inna liga)
Nagle dzieciak wyszedł zarobiony, tak jak widać (Wow)
Na dwa dwadzieścia pięć bronię swego jak Dida (Go)
Dwa cztery na siedem w ruchu, bo lubię rozkminiać (Yeah)
Mogą pierdolić, nie widzę nic jak John Cena (Jak John Cena)
Znowu z akrobatką — pierdolona balerina (Pierdolona balerina)
Pierwszy bankroll na produktach, znalazłem go w Chinach (W Chinach)
Mały dzieciak, duże plany — zaczekaj na finał
Nie ma opcji, że będę liczył na farta
Siedzę z nią letnią porą, ale dziwka jest na nartach (Ble)
Uważam na koneksję, zawsze zapala się lampka
50k na przemiał, a nie miałem nic za malca
Z bratem zagranicznym, po jamajsku pali jak rasta (Sss)
Jak niby mam poruszać się, mała dziwko, jestem z miasta
Jestem zawsze dla biznesu — inna liga, nie dorastasz
Zakręcę się tu i tam, zawsze dokładam coś do ciasta

Przykro mi, wariacie, że tam nadal stara bida
U nas filet mignon medium rare, u was mamałyga
Nowy dzień, nowy cash, nowy look, nowy swag
To nie wasza liga (Tu, tu, tu)
Przykro mi, wariacie, że tam nadal stara bida
U nas filet mignon medium rare, u was mamałyga
Nowy dzień, nowy cash, nowy look, nowy swag
To nie wasza liga (Tu, tu, tu)


You May Also Like
TEDE - "SURVIVAL" Twardsze przetrwają, wybiją te słabsze Survival w rapgrze Tak było, jest i tak będzie zawsze Survival w rapgrze Odbija, kto zatrzyma zaprzęg Survival w rapgrze Czas mija na odwiecznej walce Survival...
VNM & W.E.N.A. - "Cytryny" Cytrynówka w moich kubkach, THC w bibułkach, Carhartt na koszulkach, ja zostaję tu do jutra Cytrynówka w moich kubkach, THC w bibułkach, Backyard na koszulkach, ja zostaję tu do jutra Cytrynówka w...
Wiatr, Sobel & be vis - "Testarossa" Mamy pełen bak, rozpędzimy furę Rozbijemy bank, powiedz mi co czujesz Przed nami wiele tras, Testarossa Muszę wrzucać szósty bieg, ciągle gonią mnie pragnienia, ej Worek, a w nim cash, schowam na...
KęKę - "Zrobiłeś To Chłopak" Jestem młody, niegłupi, obrotny i zdolny czego mam niby żałować? Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry, myślę: Zrobiłeś to chłopak! Nie chce za to nikogo już dłużej przepraszać, że jestem...
Dwa Sławy, Kuban & Mielzky - "Sie Gra, Sie Ma" Profesor Astek Mieszkałem koło Murarskiej, Grucha dwa bloki dalej Dziś mówią na mnie Astek, na niego Polish Hammer Dziś robię rap, ale do boja w kutas sentymentu Pierwsza szalona szesnastka to para...