"Zombieland" tekst piosenki
"Zombieland"
Zawsze kiedy wracam, czujesz to jak pierwszy raz
Kiedy nie odbieram, myślisz, że nie jestem sam
Wiem, że powiedziałem słowa, których będzie żal
I zabrałem cię na dłużej, niż na nocny rajd
Nie chcę gadać o diamentach, to nie dla mnie flex
Zrobiłem ich w życiu parę i tak jest mi źle
I choć świecisz mocniej od nich, już nie spotkasz mnie
Mimo że tam bardzo chcę
Tak bardzo baby, chciałbym dać ci moje serce martwe tak jak Zombieland, yeah
Wiem, że nadejdzie jeszcze czas, więc otrzyj łzy i schowaj płacz choć
Płonie świat, yeah
Wczoraj byłem w niebie
Dzisiaj sięgam dna
Chcę zapaść się pod ziemię
To mój Zombieland
Wczoraj byłem w niebie
Dzisiaj sięgam dna
Im dalej od ciebie
Tym lepiej dla ciebie
Zobaczyłem ciebie na wybiegu pierwszy raz
Nawet bez tych designerów miałaś piękny blask
Znasz mnie z paru teledysków, ja to słodki cham
Koleżanki odradzały, co to to nie ja
Czasem siedzę no i myślę, czy nie zostać sam
Co do zaoferowania ma ci gość jak ja
Bo wspomnienie po mnie to jedynie gorzka łza
Mimo, że bym bardzo chciał
Tak bardzo baby, chciałbym dać ci moje serce martwe tak jak Zombieland, yeah
Wiem, że nadejdzie jeszcze czas, więc otrzyj łzy i schowaj płacz choć płonie świat, yeah
Tak bardzo baby, chciałbym dać ci moje serce martwe tak jak Zombieland, yeah
Wiem, że nadejdzie jeszcze czas, więc otrzyj łzy i schowaj płacz choć płonie świat, yeah
- AZLyrics
- S
- Smolasty Lyrics
You May Also Like
Mata - "DLA MNIE" Nie ma takiej dla mnie, jak ty skarbie
Czego one chcą dla mnie, to nie jest dla mnie
Wiesz, że mogę ją mieć i to nie jest dla mnie
Ale ja Ciebie chcę, suko wyjdź za mnie
Suko krzycz dla mnie, daj...
ReTo - "Owboy" Wjeżdżam tu, że... woh!
Skurwysynu pierdolony, woh
Nikt mnie kurwa nie dogoni, woh
Nie dostanę, trzeba zrobić, ey
Twoje życie, toy story
Zamieniłem lęk na gniew, owboy
Także masz przejebane, odtąd...
Trill Pem - "DALEKO OD DOMU" Jestem daleko od domu i chciałbym się budzić w tym miejscu codziennie
Gdzie dobra zabawa i ciepłe powietrze
Odstawić problemy daleko za siebie chce
Jestem daleko od domu i chciałbym się budzić w tym...
Kabe - "Coachella" Kiedyś nadejdzie ten dzień jak Godzilla
Za mną zostaje dym pull up, pull up
Kapie ten nowy dres i za pół rok
Trzecia płyta to złoto, powiedz mi po co w ogóle grasz
Kiedyś nadejdzie ten dzień jak...
Kronkel Dom - "Guten Tag" Wywiad na numerze, chciałbym się przedstawić
Siema - mam na imię Dominik
Co mogę wam powiedzieć, co lepiej nie
Musiałem chwilę rozkminić
Zamieniłem wagę cyfrową na majka
Ale z tego nadal coś kapie...