"LUBIĘ WIDZIEĆ JAK KTOŚ KRWAWI" tekst piosenki
"LUBIĘ WIDZIEĆ JAK KTOŚ KRWAWI"
(feat. Bryan)
Nie lubię palić grass'u, bo nie lubię tracić czasu
I żaden ze mnie patus, ja dzień zaczynam od crack'u
Nie wiem co na trzepaku, ale wiem co w wielkim świecie
Chcieliśmy być jak Batman, a nas struli nietoperzem
Gdzieś tam latają drony i bomby samoloty
I czołgi pedofile okropni co przecinek
N-wordy jedno słowo, co korci
I śmietnik historii miał być żarcik, no sorki
Chuj w twój przelew na pieski
Nie chcę być tam i kiedyś, chcę być tu i teraz
Zaraz jest 23, podjadę na Sante na ostatni seans
Nie chcę ich spraw i przeżyć, nie chcę nić musieć wybierać
Śpieszmy się kochać raperów, nim będą influencerami
Kochajmy influencerów, nim będą scancelowani
Mamo chodźmy do koloseum, lubię widzieć jak ktoś krwawi
Mamy masę problemów, nie chcemy być nimi sami
Politycy chcą nas dzielić, więc kręcą swój teatrzyk
Po drugiej stronie ziemi, szybkie rączki psychiatry
Wiedzą jak to załatwić, na dwubiegunówkę tabsy
Chyba, że dziś humorek bardziej był na autyzm
(Wszyscy) Mamy ADHD (wszyscy) mamy HDMI
(Wszyscy) Mamy PDSD (i wszyscy) mamy déjà vu
Zjazdy dopaminowe, filmik viralowe
Tylko 3-sekundowe, a tak mi poryły głowę
Płyniemy situationshipem, kierunek do nikąd
Ja chciałem być bliżej, a ty chciałaś wysiąść
Śpieszmy się kochać raperów, nim będą influencerami
Kochajmy influencerów, nim będą scancelowani
Mamo chodźmy do koloseum, lubię widzieć jak ktoś krwawi
Mamy masę problemów, nie chcemy być nimi sami
- AZLyrics
- S
- Solar Lyrics
You May Also Like
Kuban - "magister sztuki" Ej
Raz, raz
Swieżo upieczony Magister Sztuki, co?
Mama będzie dumna
Ej
Raz
Aj
Cztery lata w rapie na dziekance, no i co?
I na bańce miałem klosz, byłem na dnie, no i pod
A mamuśce po powrocie biorę...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj
Okej, witamy serdecznie 23 września
Imieniny Grażyny i Łukasza
Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam
Wszystkie łapy w górę!
To na tej bibie, to...
Jan-Rapowanie - "ŁAWKA Z CHŁOPAKAMI" W domach z betonu, nie ma wolnej miłości
To się dobrze składa, bo trochę unikam jej
Powtórzę Ci znowu wybacz, ale mam co robić
(Będę grał w grę)
Dawno nie poczułem nic, ani mi tęskno, ani nowo...
Białas & Mata - "Drift" Lecę sobie autem
Nie po mieście, tylko nad miastem
Mam anioła na masce
Z wytatuowanym diabłem
W bagażniku sobie wiozę to czym gardzę
Kiedy po chodniku jadę - spierdalajcie
Rzygam kiedy patrzę z góry...
Guzior - "ZAKAS" To długa przeprawa, końce kończyn wyziębiło
Rzucam w bloki towar, co idzie jak czyste kilo
Bez melanży do rana, na których nic nie kminią
A po melanżach płuczą z tego gęby listeryną
Nie chcę więcej...