"LUBIĘ WIDZIEĆ JAK KTOŚ KRWAWI" tekst piosenki

"LUBIĘ WIDZIEĆ JAK KTOŚ KRWAWI"
(feat. Bryan)

Nie lubię palić grass'u, bo nie lubię tracić czasu
I żaden ze mnie patus, ja dzień zaczynam od crack'u
Nie wiem co na trzepaku, ale wiem co w wielkim świecie
Chcieliśmy być jak Batman, a nas struli nietoperzem
Gdzieś tam latają drony i bomby samoloty
I czołgi pedofile okropni co przecinek
N-wordy jedno słowo, co korci
I śmietnik historii miał być żarcik, no sorki
Chuj w twój przelew na pieski

Nie chcę być tam i kiedyś, chcę być tu i teraz
Zaraz jest 23, podjadę na Sante na ostatni seans
Nie chcę ich spraw i przeżyć, nie chcę nić musieć wybierać

Śpieszmy się kochać raperów, nim będą influencerami
Kochajmy influencerów, nim będą scancelowani
Mamo chodźmy do koloseum, lubię widzieć jak ktoś krwawi
Mamy masę problemów, nie chcemy być nimi sami

Politycy chcą nas dzielić, więc kręcą swój teatrzyk
Po drugiej stronie ziemi, szybkie rączki psychiatry
Wiedzą jak to załatwić, na dwubiegunówkę tabsy
Chyba, że dziś humorek bardziej był na autyzm
(Wszyscy) Mamy ADHD (wszyscy) mamy HDMI
(Wszyscy) Mamy PDSD (i wszyscy) mamy déjà vu
Zjazdy dopaminowe, filmik viralowe
Tylko 3-sekundowe, a tak mi poryły głowę
Płyniemy situationshipem, kierunek do nikąd
Ja chciałem być bliżej, a ty chciałaś wysiąść

Śpieszmy się kochać raperów, nim będą influencerami
Kochajmy influencerów, nim będą scancelowani
Mamo chodźmy do koloseum, lubię widzieć jak ktoś krwawi
Mamy masę problemów, nie chcemy być nimi sami


You May Also Like
Kuban - "magister sztuki" Ej Raz, raz Swieżo upieczony Magister Sztuki, co? Mama będzie dumna Ej Raz Aj Cztery lata w rapie na dziekance, no i co? I na bańce miałem klosz, byłem na dnie, no i pod A mamuśce po powrocie biorę...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj Okej, witamy serdecznie 23 września Imieniny Grażyny i Łukasza Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam Wszystkie łapy w górę! To na tej bibie, to...
Jan-Rapowanie - "ŁAWKA Z CHŁOPAKAMI" W domach z betonu, nie ma wolnej miłości To się dobrze składa, bo trochę unikam jej Powtórzę Ci znowu wybacz, ale mam co robić (Będę grał w grę) Dawno nie poczułem nic, ani mi tęskno, ani nowo...
Białas & Mata - "Drift" Lecę sobie autem Nie po mieście, tylko nad miastem Mam anioła na masce Z wytatuowanym diabłem W bagażniku sobie wiozę to czym gardzę Kiedy po chodniku jadę - spierdalajcie Rzygam kiedy patrzę z góry...
Guzior - "ZAKAS" To długa przeprawa, końce kończyn wyziębiło Rzucam w bloki towar, co idzie jak czyste kilo Bez melanży do rana, na których nic nie kminią A po melanżach płuczą z tego gęby listeryną Nie chcę więcej...