"Nigdy Więcej 2022" tekst piosenki

"Nigdy Więcej 2022"

SBM obecnie kompletnie zdominowało polską scenę
Tak naprawdę na horyzoncie nie widać żadnych innych labelów, które w ogóle mogłyby się do nich zbliżyć, a co dopiero z nimi konkurować
...ludzie kompletnie kochają to, to kiedy widać, że coś jest prawdziwą rodziną i prawdziwym zespołem
I tego SB do jakiegoś czasu kompletnie nie można odmówić
Płyta roku 2022 już w styczniu
Pełna dominacja i naprawdę nie wiem co tam by musiało się stać, żeby się to wszystko popsuło

Gorąca Sri Lanka, lecę na wakacje by wyłączyć głowę
Umiera mi babcia, wsiadam w samolot i wracam by wygłosić mowę
Tej nocy ruszyła inwazja, przy granicach naszego państwa
Zburzone miasta, a ja za chwilę wchodzę na ambonę
Ciemny pokój w pustym domu, pies drapie łapą w drzwi
I gdyby nie to, leżałbym tu jeszcze parę dni, bo
To był ciężki rok, jak parę ton
Teraz nie leżę z nią, w tle leci Lorn
Znienawidziłem sb, to dzięki tb
Lecą tak ostre słowa, prawie podcinają żyły
Zdjęcia niewywołane, filmy niezmontowane
Jeszcze tylko reklama z White'm rozgrzebuje ranę
Pęka serce, gdy nie słyszę rano "tata, wstawaj"
A niestety jest za późno, by naprawiać
Ty sama najlepiej wiesz co chcesz, i będziesz to miała
I zrobisz co będziesz chciała, jak stara Bedoesiara
Dzięki za rolę lidera, niech już inni wezmą
Ja skończyłem rok z nerwicą i depresją
Wczoraj wróżyli wieczność, a dziś wróżą nam upadek
Jak wszystko się sypie, to z tego weź zrób przyprawę

Pozycja stałego giganta zaczyna topnieć, a konkurencja nie śpi
W przeciwieństwie do SBM, nie nazywa się rodziną
Wydaję mi się, że nie będzie to najlepszy czas dla SBM, wręcz bardzo ciężki
SBM zdaje się zamienić w tonący statek
Wygląda to jak jakaś korporacja, żenada

To my, z buntu zrobiliśmy pop
To my, zabiliśmy hip-hop
To my, wjebaliśmy kij w mrowisko
Aż na zewnątrz całe wyszło
To my, z buntu zrobiliśmy pop
To my, zabiliśmy hip-hop
(To my, to my)
To my, wjebaliśmy kij w mrowisko
Aż na zewnątrz całe wyszło
(SBM to nie rodzina)

Już takie są fakty, nie łączy nas krew, łączą kontrakty
Latami żyliśmy ze sobą jak bracia, teraz tego nie ma więc po co udawać?
Papiery leżały gdzieś na dnie szafki
Nie miały dostępu do naszych relacji, ani do naszej zajawki
Nie siadły "Motyle", rozumiem nie wasza jazda
Ale nie docenić tekstu do "Ojca" to owczy pęd
Kinny u Natsu to mój pomysł i to prawda
Więc jak chujowy to biorę na siebie i okej
2 0 2 2, wylało się to co miało się wylać
To nie rodzina, to generacja co się dopiero zaczyna zaczynać
Nikt tu za nikim nie płacze, bo wszyscy są żywi i zdrowi
Wieżowce mogą się bujać, ale fundament jest nienaruszony

To my, z buntu zrobiliśmy pop
To my, zabiliśmy hip-hop
(To my, to my)
To my, wjebaliśmy kij w mrowisko
Aż na zewnątrz całe wyszło
(To my, to my)

To piąta era SBM, znowu zostaję raperem
Diamentów w domu mam sześć, przydałoby mi się siedem
Trzymam kciuki za to że, w tym roku wrócimy z Hotelem
A jeśli chłopaki uznają, że nie, niech robią inne labele
Na pewno będą roszady i zmieni się jeszcze wiele
Odejście Janka i pożegnanie z Beteem
Pokój idzie do remontu, ale zawsze możecie wrócić i mieszkać
Zawsze jesteście tu mile widziani i proszę, by o tym pamiętać
Nawet zakładając nowe rodziny, odwiedzajcie starych na święta
A my się z Bizzym bierzemy już za majstrowanie rodzeństwa


You May Also Like
Diho - "Bleeh" Swizzy na bicie, ziomal Jvchu Nej, nej Haha Rozciągam je w tańcu, jak balet U mnie szmaty się kręcą jakbym robił pranie Jedna jest na podłodze jakbym sprzątał mieszkanie Dla chętnej suki zawsze...
Sentino - "Rio" Sentino a nie Sentinel All gold Rollie President Iced out tak jak Johnny Dang Gadasz w necie, jesteś konfidentem Consigliere jak Tom Hagen Prawa ręka diabła z AK'em Put some respect on my fuckin'...
Mata - "SZMATA" Zawijam ją na chatę, bardzo chętnie się zeszmacę Piję sobie wódę ona pije sobie Sake Przez chwilę myślałem, że mata to matafucker Ale nie jest tak wcale, zrobię wszystko co mi każesz No bo nie...
Guzior - "Karnawał" Idę tym miastem nocą, zazwyczaj to wracałem z niego tędy po pijaku W klubach wampiry się pocą, znam tamtej mocy strony już za dobrze, omijam to Może napiszę love song, co wbije trochę odsłon i zanucę...
Kuban - "Jak Gdyby Nic" Trzaskam znów drzwiami, za późno by martwić się Rytm już krokami wygrywam i tańczyć chce Problemy trawić mam jutro dziś zamknij się Jak panicz nietrzeźwo choć ostatni dzień Chce zapomnieć o...