Текст пісні "хіба собі я ворог"
renie cares & STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) Lyrics
"хіба собі я ворог"
Ганяю тишу вліво-вправо
В порожнині свого рота
Так багато запитань їм
Доведуть мене до рвоти
Я в гармонії з нічим
Ніби бджоли в пустих сотах
Зараз можу не мовчати
Говорити через ноти
Буде тепло і спокійно
Вже ніколи
Крижані голки під шкіру
Заганяв холодний голос
Знов питає: "чому ти хочеш собі шкодить?"
"Ти шкодиш тим, хто тебе любить - так виходить?"
Готовність пережити
Це готовність посміятись
Покаже твою сутність
Покаже в тебе пальцем
Ким ти хочеш бути?
Ким ти зможеш, зможеш стати?
Самобутнім трутнем?
Слухняним про-про-протестантом?
Хіба хіба хіба хіба хіба собі я ворог?
Хіба собі я ворог?
Хіба хіба хіба хіба...
Хіба собі я ворог?
Хіба хіба хіба хіба хіба...
У мого щастя мають буть тонкі зап'ястя
Затягнуті лиш ниткою, що залишає опіки
І тільки кров цікавить, якщо про причастя
Бо тіло хоче хліба, хоче хліба і видовища
І моя радість мусить бути майже непомітною
Ефірною, ажурною, що може зникнути
Лежу у лісі тихо, розчиняюсь серед моху
Зозуля прокувала рівно-рівно сорок:
Ку-ку ку-ку ку-ку ку-ку ку-ку ку-ку
Хіба собі я ворог?
Готовність пережити
Це готовність посміятись
Покаже твою сутність
Покаже в тебе пальцем
Ким ти хочеш бути?
Ким ти зможеш, зможеш стати?
Самобутнім трутнем?
Слухняним про-про-протестантом?
Хіба собі я ворог?
Хіба собі я ворог?
Хіба хіба хіба хіба...
Хіба собі я ворог?
Хіба хіба хіба хіба...
- AZLyrics
- S
- STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) Lyrics
You May Also Like
Ziferblat (Циферблат) - "Вночі" Що було видно вдень, щезало у темрявi
Добре, що не знають всi, що виробляли вночi
Якщо попереду виднiється світла край
Краще вже не відступай, сховай останні сліди
І вночі
Тануть всі
І вночі, і...
Skryabin (Скрябін) & KALUSH - "То Є Львів" Привіт, старий, ти кльово виглядаєш
Я гордий, шо давно вже так і добре тебе знаю
Ми знов зустрілись, веди мене на каву
Як 20 років тому, де костел на Привокзальній
Сімка вниз, на Погулянку, повертає...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Без Бою" Що ж це я
Що ж це я не зумів
Зупинитися вчасно
Все ясно
Зі мною тепер і назавжди
Пізно не йди
Не йди від мене
Вам-пам-па-ра-ті-ру-пай
Я налию собі, я налию тобі вина
А хочеш із медом?
Хто ти є? Ти...
FACE - "Лиза" I'll be gentle and I'll take it slowly
Just as long as you say you don't need me
I'll do you right and I'll take it steady
But when I say go you better be ready Лиза, я лишь хочу признаваться тебе...