"Nigdzie Się Nie Wybieram (Przysięgam)" tekst piosenki
Szpaku, _na.tiii_ & Fundacja Cancer Fighters Lyrics
"Nigdzie Się Nie Wybieram (Przysięgam)"
Jestem Natalia, choruję od sześciu lat, wygram to
Huu-uu (Ha, ha, ha)
Potwory się chowają, bo się boją naszej armii
Wjeżdżamy w nie na pełnej, tak jak na Gromdzie Arni
Daj to głośniej (Kubi!)
Mam duże plany, nie pozwolę ci ich zepsuć
Wyślij to do nieba, że zostaję tu na miejscu
Nigdzie się nie wybieram (Nie)
To pora na marzenia, także jeszcze nie teraz (Teraz nie)
Mam duże plany, nie pozwolę ci ich zepsuć
Wyślij to do nieba, że zostaję tu na miejscu
Nigdzie się nie wybieram (Nie)
To pora na marzenia, także jeszcze nie teraz (Teraz nie)
Łez ocean przepłynęłam, żeby śpiewać
Siostra oddała szpik mi, jak rak mnie zabierał
A przed chwilą odszedł dziadek (Huu-uu)
To dla niego ten kawałek (Huu-uu)
I dla dzieciaków takich jak ja
Na polu bitwy od paru lat
Dziękuję bliskim, rodzicom za tarczę
To dla Was tak walczę
A jak znowu przyjdziesz i będziesz dokuczał
To zawołam z kolegami Mateusza (Ha, ha, ha, ha)
Jak kiedyś nas zabraknie (Huu-uu)
To wylej łzy i żyj normalnie (Huu-uu)
Bo jak kochałem, to na zawsze (Huu-uu)
Więc nigdy w sercu Ci nie zgasnę (Oo-oo)
Nie pytaj czy bolało, tylko spytaj, jak bardzo
Dziecięcą wrażliwość ukrywam pod kominiarką
I kiedy wszyscy walczą, jak wujek Irek
To wszystko jest możliwe, nie odpuść nawet na chwilę
Mam duże plany, nie pozwolę ci ich zepsuć
Wyślij to do nieba, że zostaję tu na miejscu
Nigdzie się nie wybieram (Nie)
To pora na marzenia, także jeszcze nie teraz (Teraz nie)
Mam duże plany, nie pozwolę ci ich zepsuć
Wyślij to do nieba, że zostaję tu na miejscu
Nigdzie się nie wybieram (Nie)
To pora na marzenia, także jeszcze nie teraz (Teraz nie)
Ha, ha, ha, ha
To pora na marzenia, także jeszcze nie teraz (Teraz nie)
- AZLyrics
- S
- Szpaku Lyrics
You May Also Like
PRO8L3M - "Ground Zero" Znam ją, chociaż jest obca, ej
Trochę proszka, sprawa jest prostsza, ej
Jej ślina jest od ścierwa gorzka, ej
Kiedy kładzie mi na zębach dropsa, ej
LEDy tną mi skórę jak monstra, ej
Bas mi rozrył...
Słoń & Chris Carson - "X" Ooo, tak więc wchodzę ostatnio na backstage do bardzo znanego klubu
I ktoś z obsługi pozwolił sobie zaserwować nam awokado z pestką
I myślę sobie: "O nie, nie, nie, kochany, nie, nie... Jestem jakby...
KęKę - "Miłość" Miłość to jest spokój ducha, chociaż trochę mi zajęło trzasnąć
Miłość to są scrabble razem i sudoku razem
A nie głośne miasto
Miłość to jest właśnie wtedy, gdy zadzwonił któryś z kumpli
- Siemasz,...
Beteo & Reto - "Meow" Znowu miałem żyć ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną
Ona leży zapatrzona w iPhone'a i wbija szpony w moje plecy drugą ręką
Moi ludzie dolewają do coli setkę wódki, bo ciągle tu za nimi...
bambi - "ZA DUŻO W SZYJE" Ciągle chcą mi wmówić coś, podważają mój własny głos
Nie szanują kiedy mówię stop, ile jeszcze to potrwa, bo...
Co to za radość mieć takie doznania
Ja tak jak wy wszystkie, mam dość oceniania
Nazwą...