"Zachwyt" tekst piosenki
"Zachwyt"
Noszę tyle żalu na barkach
Niosłem cegły na budowie, żeby szamać
A w tym domu zapłakana była matka
Miałem w sobie tyle żalu na barkach
Niosłem cegły na budowie, żeby szamać
W tym domu zapłakana była matka
I ni chuja, nie myślałem o wakacjach
Miałem w sobie tyle żalu na barkach
Dzisiaj kurwa niosę serce w kawałkach
Więc zastanów się dwa razy kiedy paplasz
Bo ni chuja, nie skumałeś co to prawda
Miałem w sobie tyle żalu na barkach
Niosłem cegły na budowie, żeby szamać
A w tym domu zapłakana była matka
I ni chuja, nie myślałem o wakacjach
Miałem w sobie tyle żalu na barkach
Dzisiaj kurwa noszę serce w kawałkach
Więc zastanów się dwa razy kiedy paplasz
Bo ni chuja, nie skumałeś
Dziś wszystko za swoje i lecę jak bee
Zmieniam tą scenę jak nowy profil
Niektórych nie skumasz - za gruby to syf
Niektórych nie skumasz - za dużo rozkmin
Mam tyle projektów jak hajsu w kieszeniach
A szafa się do mnie szeroko uśmiecha
I bardzo to kurwa doceniam, bo nie miałem nic
Wchodzę i wjeżdża slow mo, nie mam czego [?] to zedrę
A resztę nadrobię formą, oddałem się muzie i sportom
Prowadzę to życie na zdrowo, buduję mocarne image
I dbam o swych bliskich jak facet
I wcale nie chodzi o... kasę
I wcale nie chodzi o kasę
Wcale nie chodzi o...
I wcale nie chodzi o kasę
Proszę, daj mi żyć
Proszę, daj mi...
Proszę, daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, z dumą noszę zachwyt
Proszę daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, na ich twarzach zachwyt
Proszę daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, na ich twarzach zachwyt
Proszę, daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, z dumą noszę zachwyt
Proszę, daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, z dumą noszę zachwyt
Proszę daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, na ich twarzach zachwyt
Proszę, daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, na ich twarzach zachwyt
Proszę daj mi żyć, daj mi żyć
Kiedy niosą sny, z dumą noszę zachwyt
Writer(s): Tymoteusz Bucki, Marek Blazej Walaszek, Kasper Jablonski, Pawel Straczek, Mateusz A Dziewulski
- AZLyrics
- T
- Tymek Lyrics
You May Also Like
Chivas - "Narcyz" Czuję się w połowie niedobrze (o!)
Dopiero zrobiłem jej dobrze
Wracam do domu, bo zarywam drugą nockę
I tak umieram, no to po co mi ten pośpiech wtedy?
Po nowym roku będę kimś i
Zrobię głupie rzeczy,...
Bedoes & Lanek - "1998 (Mam To We Krwi)" Ty szanujesz ludzi za to jakie mają zegarki
Ja szanuję samotne matki
Nie piję z VIPami I nie palę trawki
Bo wszedłem do branży z tej jebanej klatki
Te same dziewczyny w których się kochałem
To...
TACONAFIDE - "Tamagotchi" Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło
Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to
Na oczy to ledwie już widzę, w Warszawie jest wszędzie ten smog
Pamiętasz,...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Pilot" Łona leci z gramofonu, który dostałem od ziomów
Czytam wersy z telefonu, który rozbiłem na progu domu
Domu? Wreszcie chyba go znalazłem
Lepsze czasy dzieciak, często myślę - chata marzeń
Raperzy -...