"NIE POTRAFIĘ PORADZIĆ SOBIE PO STRACIE" tekst piosenki
Pazzy & Vkie Lyrics
"NIE POTRAFIĘ PORADZIĆ SOBIE PO STRACIE"
Ha, ej
Wjeżdżam znów na miasto
Przyszedłem tu po to tylko, by wyjść z twoją laską
Trochę masz za grubo i nie radzisz sobie z fazką
Ja wcinam żeberka, jak jebany Marilyn Manson
Nie potrafię poradzić sobie po stracie, ale nie jest źle (o, o, o)
Nie potrafię poradzić sobie po stracie
Tylko matka natura, może teraz mnie powstrzymać (tylko)
Jestem w tym od początku, suko siedem lat już mija
Jak mam umieć zaufać, jak każda morda fałszywa? (Każda)
Ze starych baletów to najbardziej szkoda szkliwa
Nie dźwigają sukcesów, którego w sumie nie było
Nakupili parę dresów, bo singiel's wrócił, aż miło
Na ustach smak azbestu, bo znów się z myślami biją
To label ich wyręczył, jak stygmaty Ojca Pio
Ha, ej
Wjeżdżam znów na miasto
Przyszedłem tu po to tylko, by wyjść z twoją laską (biorę ją)
Trochę masz za grubo i nie radzisz sobie z fazką
Ja wcinam żeberka, jak jebany Marilyn Manson
Nie potrafię poradzić sobie po stracie, ale nie jest źle (o, o, o)
Nie potrafię poradzić sobie po stracie
Po głowie wciąż chodzą mi straty, ale również możliwości
Wiem, że każdy piesek patrzy kiedy wyrzucamy kości, żeby grać
Zostawiłem presje, tam gdzie diabeł zęby ostrzy
Bez opcji, że okażemy wam trochę litości, weź possij
Robią kurwa z mordy dupę, jesteś Butty face
Wiem, że miałem już nauczkę
A zło i dobro wciąż kłoci się
We mnie bez przerwy
Praca na trofea, a nie komplementy
Ile czasu mogę przy tym spędzić?
Ha, ej
Wjeżdżam znów na miasto
Przyszedłem tu po to tylko, by wyjść z twoją laską (biorę ją)
Trochę masz za grubo i nie radzisz sobie z fazką
Ja wcinam żeberka, jak jebany Marilyn Manson
Nie potrafię poradzić sobie po stracie, ale nie jest źle (o, o, o)
Nie potrafię poradzić sobie po stracie
- AZLyrics
- V
- Vkie Lyrics
You May Also Like
SB Maffija - "Co To Ma Znaczyć" Co to kurwa ma znaczyć?
Nie można przekroczyć bramy?
Co to kurwa ma znaczyć?
Nawet my, starzy?
Co to kurwa ma znaczyć?
Mamy dzwonić po braci?
Co to kurwa ma znaczyć?
My tu z braku tematu zdychamy...
Mata - "goat" Nocami marzę, by umrzeć na scenie
Zakładam spadochron i lecę
Boję się w chuj na tym rollercoasterze
A jestem tu najstarszym wiekiem
Boję się, że coś wyjebie się i, że zginę w jaskini gdzie jest...
Asster - "TOO MANY" Yhahaha, it's Fantom Za mną stoi cały hood (Hood), zamawiam złoto i hajs (Hajs)
Każdy już poczuł ten głód, za dużo suk nie wiem, którą mam brać (Huuu)
Za mną stoi cały hood (Hood), zamawiam złoto i...
Alberto & Josef Bratan - "New Era" Moje oczy zmęczone i to nie po gibonie
Całe są już czerwone, ja nadal na mikrofonie
Moje oczy zmęczone i to nie po gibonie
Całe są już czerwone, ja nadal na mikrofonie
Zdrowie, Miłość, Rodzina, a...
Rusina & SHEDER - "WIEM DOBRZE" Mmm... Friz
Put this shit, Lister on this bitch...
Ja to wiem dobrze, ja to wiem
Ja to wiem dobrze w chuj że
Gdyby nie ta muza no to nie miał bym sensu
Gdyby nie muzyka nie miał bym tętna w sercu...