"EJ DAWAJ MAŁA" tekst piosenki
"EJ DAWAJ MAŁA"
Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach
Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach
Ja chcę la playa, a jest trasa, nagrania, hałas
Cała sala hasa, balet! Przejmujemy szałas!
I leci bania, bania, siup, siup, bania, bania
Lolo jak cygara ciuf, ciuf, leci para
I gra gitara, płyniemy jak za falą fala
Od rana do rana balecik u kapitana
Zapisz w notesik, w kajecik data, dawaj, wpadaj!
Duże oczka, słodko-słodka, nocka nieprzespana
Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach
I miękko na kolanach, 2CB mnie rozkłada
Lala się opala, to mnie odpala zaraz
Ona jest naga, dupeczka taka - taka - taka
O taka - taka, to, to jest nie do wytrzymania!
Nie rób ze mnie wariata, zrób mi huragan mała!
AMG gada, dawaj dupeczką kręć tornada
Obok mam brata, hajsu siata, pa, pa, tak się lata!
To lot kapitana, stąd dookoła świata!
Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach
- AZLyrics
- W
- Wac Toja Lyrics
You May Also Like
SEEMEE - "Киса Двигай" Киса, киса
Киса, окей
Fuck, fuck
Делай грязь
Киса, киса, киса, двигай творог в одежде, а можешь без
Я веду себя, как мразь, будто меня попутал бес
Я искушённый зритель, меня не подкупит блеск
Киса,...
chillwagon - "ziarnko do ziarnka" Lokomotyw targa jeden wagon pełny baku
Drugi pełny braku, mam trochę w łapu
Trzeci pełny trapu, płynie nie zatopisz statku
Gram koncert w Spodku, za kilka ładnych Władków
Do mej bluzy mam przyszyte...
PRO8L3M - "Byłem Człowiekiem" Pewne jest tylko, że zejdę
Pewne jest także, że w niebie
Nie spotkam tych, których cienie
Już wsiąkły z ciałami pod ziemię
Choć dziś są tak bardzo odległe
To czyny me ciemne i od grzechów lepkie
I...
kuqe 2115 - "taki mały ja" Siedzę w Raszynie i tęsknię za widokiem znad oceanu
Myślę o tym, gdzie chwilę temu byłem i gdzie lecę zaraz gdy wrócę ze Stanów
Wspominam swoją mieścinę bo nawet nie śniłem, że kiedyś zawinę stamtąd...
Guzior - "STRZELAM PETEM" (Strzelam, yea, strzelam, yea)
Strzelam petem, lecz poleciał nisko
Kilka bletek po kieszeni, tytoń zmieszam z szyszką
Dzisiaj spadek, bo wczoraj było z nadwyżką
Latem stały patent, że se siedzisz z...