"EJ DAWAJ MAŁA" tekst piosenki

"EJ DAWAJ MAŁA"

Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach

Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach

Ja chcę la playa, a jest trasa, nagrania, hałas
Cała sala hasa, balet! Przejmujemy szałas!
I leci bania, bania, siup, siup, bania, bania
Lolo jak cygara ciuf, ciuf, leci para
I gra gitara, płyniemy jak za falą fala
Od rana do rana balecik u kapitana
Zapisz w notesik, w kajecik data, dawaj, wpadaj!
Duże oczka, słodko-słodka, nocka nieprzespana

Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach

I miękko na kolanach, 2CB mnie rozkłada
Lala się opala, to mnie odpala zaraz
Ona jest naga, dupeczka taka - taka - taka
O taka - taka, to, to jest nie do wytrzymania!
Nie rób ze mnie wariata, zrób mi huragan mała!
AMG gada, dawaj dupeczką kręć tornada
Obok mam brata, hajsu siata, pa, pa, tak się lata!
To lot kapitana, stąd dookoła świata!

Ej dawaj mała, ej, malutka nie przestawaj!
Jesteś tak blisko, o tak blisko i dla mnie cała!
Przyłóż usta do ust, u ciało do ciała
Powoli nisko, o i miękko na kolanach


You May Also Like
SEEMEE - "Киса Двигай" Киса, киса Киса, окей Fuck, fuck Делай грязь Киса, киса, киса, двигай творог в одежде, а можешь без Я веду себя, как мразь, будто меня попутал бес Я искушённый зритель, меня не подкупит блеск Киса,...
chillwagon - "ziarnko do ziarnka" Lokomotyw targa jeden wagon pełny baku Drugi pełny braku, mam trochę w łapu Trzeci pełny trapu, płynie nie zatopisz statku Gram koncert w Spodku, za kilka ładnych Władków Do mej bluzy mam przyszyte...
PRO8L3M - "Byłem Człowiekiem" Pewne jest tylko, że zejdę Pewne jest także, że w niebie Nie spotkam tych, których cienie Już wsiąkły z ciałami pod ziemię Choć dziś są tak bardzo odległe To czyny me ciemne i od grzechów lepkie I...
kuqe 2115 - "taki mały ja" Siedzę w Raszynie i tęsknię za widokiem znad oceanu Myślę o tym, gdzie chwilę temu byłem i gdzie lecę zaraz gdy wrócę ze Stanów Wspominam swoją mieścinę bo nawet nie śniłem, że kiedyś zawinę stamtąd...
Guzior - "STRZELAM PETEM" (Strzelam, yea, strzelam, yea) Strzelam petem, lecz poleciał nisko Kilka bletek po kieszeni, tytoń zmieszam z szyszką Dzisiaj spadek, bo wczoraj było z nadwyżką Latem stały patent, że se siedzisz z...