"Sama" tekst piosenki

"Sama"

Znowu nie śpię, podobno miałeś tu być
Już nie tęsknię, nie czekam aż wstanie świt
Czasem jeszcze tylko słyszę twój głos
Niepotrzebnie, wracam do naszych miejsc
Tamte chwile wciąż pamiętają twój szept
Zaraz będę, a wciąż myślę, że nie
Zatonę znowu w naszym śnie

Sama — nie chciałam już kryć w sobie łez
Nieważne — dziś liczy się to, czego chcę
Nad ranem nie będę pamiętać, czy znów byłeś w mojej głowie
Dziś niebo jest spokojne, wiesz
Sama — nie chciałam już kryć w sobie łez
Nieważne — dziś liczy się to, czego chcę
Nad ranem nie będę pamiętać, czy znów byłeś w mojej głowie
Dziś niebo jest spokojne, wiesz

Czasem myślę, że zadzwonisz od tak
Że się zjawi tamten uśmiech sprzed lat
Chciałam uciec, a wciąż błądzę w mgle (Tak, o, chcę sobą być)
Ciszę w sercu daję spokój — już nie szukam cię
Z każdym krokiem coraz dalej, chociaż część tu ciebie jest
To nie mogę jej już znieść
Zatonę znowu w naszym śnie

Sama — nie chciałam już kryć w sobie łez
Nieważne — dziś liczy się to, czego chcę
Nad ranem nie będę pamiętać, czy znów byłeś w mojej głowie
Dziś niebo jest spokojne, wiesz
Sama — nie chciałam już kryć w sobie łez
Nieważne — dziś liczy się to, czego chcę
Nad ranem nie będę pamiętać, czy znów byłeś w mojej głowie
Dziś niebo jest spokojne, wiesz

Czy znów byłeś w mojej głowie
Dziś niebo jest spokojne, wiesz


You May Also Like
Dawid Kwiatkowski - "Jesteś" Sam już nie wiem czy to prawda Czy to moja wyobraźnia Że jestem z Tobą tu Lecę w górę, lecę w dół I tak jesteś tego warta W mojej głowie są miejsca, gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu Wiem, że z...
GENZIE - "TRAP" Genzie! Genzie! Rozbiliśmy bank Genzie! Genzie! Jeszcze parę lat Genzie! Genzie! Kupię cały świat Genzie! Genzie to mój skład Wy-Wychodzę na beat, ja w loży VIP Księgowa rozlicza pit, przelewa kwit...
Qry - "MI CASA XD" Mi casa, escúchame, espera cuarto Przepraszam, ooo, nie mam pojęcia Co ja gadam, co ty gadasz chłopie Zapraszam, bo zależy mi dziś na tobie Przy tobie każde słowo, traci najmniejszy sens Bo kiedy...
TEAM X & Natsu World - "Dzwonek" Znowu dzwoni dzwonek (yeah, yeah) To przygody początek (yeah, yeah) Nie liczą się stopnie, my spełniamy sny Tylko to co dobre - liczy się TEAM Do dziennika nie zaglądam, ale zbijam piątki Na boisku...
Sylwia Grzeszczak - "Hotel Chwil" I kiedy czasem się zgubisz I przestajesz lubić mnie W naszym pokoju cię znajdę, w salonie niedużym Wiem że tak jak zawsze gdy za oknami niepewność jest Tu gdzie nasz hotel chwil możesz schować się ze...