Текст пісні "Ніколи Не Забудем"
"Ніколи Не Забудем"
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Скільки не питай у мене про те, як тоді нам жилось
Двадцять гривень на двох, всі у центрі разом і понеслось
Та ми люди такі що б не було, все не так як нам хотілось
Як нам хотілось
Здавалося, ще приїду
Тримайсь і передай діду
В нашій хаті буде літо, і буде ще чому радіти
Зібратися, посидіти
Побачитись, говорити
Набрати всім, чий номер маєм
Згадати тих, кого немає
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не забудем
У пам'яті часи золоті
Проблеми були не ті
В небо пущу спогади ці літаками із папірців
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Ніколи не забудем
Важкі, але мирні будні
Як літо чекали в грудні
Плани будували на майбутнє
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не забудем
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не за
Ніколи не забудем
Writer(s): Stanislav Chornyi, андрій вдовиченко, ярослав карпук
- AZLyrics
- Y
- YAKTAK Lyrics
You May Also Like
MamaRika - "Останній День" Якби це був останній твій день
Кого б ти пробачив, кого б набрав?
І з ким розділив би все що ти мав?
І чи жалкував, що батькам збрехав?
Якби це був останній твій день
Чи мав би багато важливих...
Golubenko - "Знову" Ти писала знову, і з ранку до ночі
Я знаю, як ти хочеш побачити очі
Не видаляєш номер і фото зі мною
Та, навіть коли сам, я подумки з тобою
Ти писала знову, і з ранку до ночі
Я знаю, як ти хочеш...
SKYLERR - "Назви Моє Ім'я" А ще сонце не заходило
А зробилась темнота
Ні дівчина ні вдова
Та що любить козака
Назви моє ім'я (я я я)
Згадай той день де ти і я (я я я)
Де моє серце б'ється з твоїм в такт
Під звуки ритму тільки...
alyona alyona & KOLA - "Небо Хилиться" Небо небо хилиться, хилиться
Небо ледь тримається, падає, ой є
Тихо-тихо диха в потилицю
Каже нам, що в світі ще правда є
Небо небо хилиться, хилиться
Небо ледь тримається, падає, ой є
Тихо-тихо...
Wellboy - "Пустоцвіт" Упасти на матрааац
Будинки коробки
І я б тебе ударив, але якось не з руки
Розсічені думки, горить ультрамарин
Витрушуй мене всього, як пір'їни із перин
Цей вітер як душа, це тіло наче пил
І вихор нас...