Текст пісні "Мої Дівчата"
"Мої Дівчата"
Коли немає сил — дивлюсь в рідні очата
Коли немає сил — дивлюсь в рідні очата
Я знаю, в мене вірять кохані мої дівчата
І як би не стискала нас доля в лещатах
На мене завжди вдома чекають мої дівчата
Я все життя серед пацанів
Та з часом всі розбіжаться, ні
І хто повірив би: такі ми всі заряджені, сміливі, безоглядні, молоді
Які нам діти? Нам ще гуляти й пити, йти з музикой по світу
І десь на Контрактовій на світанку дарувати двом білявкам сині квіти
Від кожної дурні колом радіти
Так швидко час плине і я з ним, з ним, з ним
Світ став злим, злим, злим
Я щиро дякую дружині, що повірила, коли я був в простенькій одежині
Ти знаєш, моя мила, щастя з неба не падає
Ми зі своїми тарганами, зі своїми вадами
Сказати, що я радий був — нема таких синонімів
Коли уперше на руках тримали свою доню ми
Коли немає сил — дивлюсь в рідні очата
Я знаю, в мене вірять кохані мої дівчата
І як би не стискала нас доля в лещатах
На мене завжди вдома чекають мої дівчата
Мої дівчата, мої красуні
Ви посмішкою гасите, коли в душі прокинувся Везувій
І що б доля не вигадала, вивезу все
Життя наше — доволі небезпечне шосе
Хтось летить, хтось повзе, а ми в ритмі пісні
Бо моє щастя сидить за мною в кріслі
Я грізний, як грізлі, та коли я вдома
Відразу став ведмедиком, кудись ділася втома
Всі телефони в бік, по тату лізе мавпеня
І щоб я не подякував би небу, не було такого дня
Завжди за кадром життя складніше
В ньому є купа рутинних речей
Та нема в світі нічого рідніше
Ніж оцей погляд невинних очей
Коли немає сил — дивлюсь в рідні очата
Я знаю, в мене вірять кохані мої дівчата
І як би не стискала нас доля в лещатах
На мене завжди вдома чекають мої дівчата
- AZLyrics
- Y
- YARMAK (Ярмак) Lyrics
You May Also Like
Wellboy - "Красивіше Людей" Ти або вмирала
Або зоставалась жива
Мішала вроді букви
Випльовувала слова
Зривалась як питарда
В моїх важких руках
Віями бурі робила
Все перевертаючи в край
Бо може я не той
Але ти саме та
Бо може я...
100лиця - "Танцюєш І Плачеш" І крізь вуаль
Я побачу твою печаль
Твої очі як кришталь
А з них сльози і мені так жаль
Все як ти хотіла
Ти в білому платті
Але цей вальс ти танцюєш і плачеш
Серце розбила і полетіла
А моїх очей...
Потап, MOZGI & DOROFEEVA - "Вальс 86" Скільки коштують з тобою наші похибки
Не забудуть не простять старі гріхи
Ніколи
Ніколи
Вже не стерти біль із сторінок
Це період піврозпаду наших помилок
Посидимо
Помовчимо
Згадаємо
Закриємо
Руками...
ENLEO - "веди мене в храм" Вона має добрий гумор
Хоронити їй не сумно
Знає людське нерозуміння
Я поклонятись їй повинен
Якщо небеса б співали
Голос її був би останній
Кожну неділю все темніше
Свіжа отрута кожен тиждень
Ми є...
BURLA - "Україна Еталон" (Україна - еталон, є, є, є)
Україна - еталон, ей
Вирвані зубами землі, у нас тут свій закон, ей
Сили, волі, правди - і рвемо всі за район
Насипає Бурла і підкріпляє бітом
Бий за район, бий район...