"Baddie" tekst piosenki
Biegan & Yung Adisz Lyrics
"Baddie"
Ty dawaj tron dla króla, najwyżej siądź na berło
Wziąłem kurwę na celownik bo to jest extendo
Toseina pour it up, aż przecieka double cup
Jak coś robię to no cap, jak coś robię: tylko guap
Siedzę na spocie dziwko, czekam na income
Zawsze mam łeb wysoko, zawsze mam spodnie nisko
Zawsze pojadę z dziwką, jak masz problem głupia pizdo
To wyjaśnimy to szybko (that's how we do it, pow)
Suko, I go dummy, zastanów się dwa razy
Jesteś wrogiem albo z nami, dam ci poczuć smak Miami
Lała pała brudnej kurwie, piję gorzko [?], jest kurwa zajebiście, cudnie
Spuszczam się na mordę kurwie, lecę dalej
Omen jestem nisko, robię papier
Okej, tyle tego gówna, że aż się nie mieści w łapie
Jestem z Danii, 3520, [?]
Na trapie z Bieganem dziwko
Obok mnie młody Adi, obok mnie młody B
Między nami jakaś baddie, dobrze wiemy czego chce
Obok mnie młody Adi, obok mnie młody B
Między nami jakaś baddie, dobrze wiemy czego chce
Dobrze wiemy czego chce ona
Dobrze wie co z nią zrobimy
Będę to robił póki nie skonam
Będę to robił dla rodziny
Przeniosę styl na wyżyny choćby nie wiem kurwa co
Mówisz, że za tobą blok, a niepewny każdy krok
Cztery uncje w kubku z żabki, czuję się jak baby smoove
Leję to dla fazy, chuj mnie to, że się roztopił lód
To co mam na sobie "I Love Perky", Tosiek dał mi ciuch
Co się burakujesz, jestem fajny, chłopie wrzuć na luz
Obok mnie młody Adi, obok mnie młody B
Między nami jakaś baddie, dobrze wiemy czego chce
Obok mnie młody Adi, obok mnie młody B
Między nami jakaś baddie, dobrze wiemy czego chce
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
You May Also Like
Waima - "intheblood" Mówiłem, że gonię milion i w sumie powoli do niego dobiegam
Mówiłem jebana pizdo, nie możesz zatrzymać tego, bo się nie da
Mówiłem, że mogę wszystko i dalej tak mówię, bo skumałem temat
Podchodzimy z...
olszakumpel - "BBBIELUCH" Ze mną moje bieluchy cały czas
Łapamy z tuby buchy, ciuchy pachną mi jak las
Niewidzialni tak jak duchy dla jebanych panów władz
Nie wybiera-nie wybiera się do puchy żaden z nas
Ze mną moje bieluchy...
Paluch & Słoń - "Rosenthal" Ciągle dla szmat pogarda - dla szmat pogarda
Walka o lepszy standard - o lepszy standard
Nasze ksywy to marka - ksywy, to marka
Nie ma nic ponad to - nic
Twój cały nakład kupuję za wczorajsze siano...
Noah, Megot & Vkie - "ANIOŁ STRÓŻ" Mój anioł stróż mówi coś do mnie, jak peta go zgaszam
Typy nawinę są jeśli te typy myślą że, kiedyś wykończą Łukasza
Siedzę od rana znów kładę wokale na basach, zmiana podejścia cały tydzień praca...
Josef Bratan - "Bankrut" Hajs, płać a nie płaczesz na ręce
Łokieć na szczękę potem pizda w BM'ce
Wyczuła hajs, Cali za pięćset kręcę
Modelki w pakiecie, jakbym miał agencje
Hajs, płać a nie płaczesz na ręce
Łokieć na szczękę...