"Co U Mnie" tekst piosenki

"Co U Mnie"

(Ø-ø-ørzel)

Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?)
Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie
Opętany przez iluzje
Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm)
A jabłko było cudne (Cudne)
Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze
Nie chcę, żeby moje życie było krótkie
W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę
Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Pluh)
Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga
Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga
Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga
Chwieję się jak statek na głębokich wodach
Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga
Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (shhh)
Wolna droga do nieba, zamknięte wrota

Demon do mnie szepta
Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta)
Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać?
Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać
Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać
Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać
Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka
Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka

Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?)
Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie
Opętany przez iluzje
Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm)
A jabłko było cudne (Cudne)
Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze
Nie chcę, żeby moje życie było krótkie
W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę
Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Plug)
Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga
Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga
Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga
Chwieję się jak statek na głębokich wodach
Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga
Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (Psss)
Wolna droga do nieba, zamknięte wrota

Demon do mnie szepta
Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta)
Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać?
Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać
Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać
Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać
Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka
Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka


You May Also Like
Jan-Rapowanie - "GROTESKA" Chciałbym tyle zmienić, więc rzucam zaklęcia (Zaklęcia) Wiele rzeczy, które mam w sobie od dziecka (Od dziecka) Choć innego siebie szczerze jeszcze nie znam (Nie znam) Piękny umysł, tylko muszę go...
Belmondo - "Dzień Dobry" Dzień dobry, nie Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Nowi followersi, jadę na Orłowo coś przekąsić (smakówa) To nie 2005, to nowy Tony Hawk, tylko, że rapowy Muszę już iść,...
Chivas - "zabiłem motyla" Cześć, jak się czujesz? Wreszcie czuję się świetnie Wczoraj zabiłem motyla i cieszę się, że go nie będzie Cześć, powiedz mi, jak się czujesz? Boję się, że nie najlepiej Nie wolno zabijać, ale zabij...
Avi & Louis Villain - "Ora Et Labora" Lekkie pióro to przejąłem po matce Po ojcu zakola i ten dziwny akcent (akcent) To wszystko co mi zostało po nim Nie nazywam go tatą, bo dla mnie to anonim, ej Całe życie musiałem udowadniać Byłem...
ĆPAJ STAJL - "5PM" Jest sobota, nudno w studio Wczoraj wyjątkowo ogarnąłem dupsko, serio Nie włóczyłem się z lumperią, nic nie piłem Jest już piąta PM, jebać weekend, ścierwa nie tknę kijem Muszę skończyć pierdolony...