"Co U Mnie" tekst piosenki
"Co U Mnie"
(Ø-ø-ørzel)
Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?)
Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie
Opętany przez iluzje
Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm)
A jabłko było cudne (Cudne)
Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze
Nie chcę, żeby moje życie było krótkie
W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę
Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Pluh)
Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga
Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga
Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga
Chwieję się jak statek na głębokich wodach
Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga
Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (shhh)
Wolna droga do nieba, zamknięte wrota
Demon do mnie szepta
Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta)
Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać?
Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać
Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać
Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać
Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka
Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka
Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?)
Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie
Opętany przez iluzje
Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm)
A jabłko było cudne (Cudne)
Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze
Nie chcę, żeby moje życie było krótkie
W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę
Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Plug)
Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga
Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga
Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga
Chwieję się jak statek na głębokich wodach
Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga
Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (Psss)
Wolna droga do nieba, zamknięte wrota
Demon do mnie szepta
Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta)
Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać?
Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać
Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać
Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać
Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka
Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
You May Also Like
Jan-Rapowanie - "GROTESKA" Chciałbym tyle zmienić, więc rzucam zaklęcia (Zaklęcia)
Wiele rzeczy, które mam w sobie od dziecka (Od dziecka)
Choć innego siebie szczerze jeszcze nie znam (Nie znam)
Piękny umysł, tylko muszę go...
Belmondo - "Dzień Dobry" Dzień dobry, nie
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Nowi followersi, jadę na Orłowo coś przekąsić (smakówa)
To nie 2005, to nowy Tony Hawk, tylko, że rapowy
Muszę już iść,...
Chivas - "zabiłem motyla" Cześć, jak się czujesz? Wreszcie czuję się świetnie
Wczoraj zabiłem motyla i cieszę się, że go nie będzie
Cześć, powiedz mi, jak się czujesz? Boję się, że nie najlepiej
Nie wolno zabijać, ale zabij...
Avi & Louis Villain - "Ora Et Labora" Lekkie pióro to przejąłem po matce
Po ojcu zakola i ten dziwny akcent (akcent)
To wszystko co mi zostało po nim
Nie nazywam go tatą, bo dla mnie to anonim, ej
Całe życie musiałem udowadniać
Byłem...
ĆPAJ STAJL - "5PM" Jest sobota, nudno w studio
Wczoraj wyjątkowo ogarnąłem dupsko, serio
Nie włóczyłem się z lumperią, nic nie piłem
Jest już piąta PM, jebać weekend, ścierwa nie tknę kijem
Muszę skończyć pierdolony...