"Szmato Gin" tekst piosenki

"Szmato Gin"

Szmato giń, szmato giń, dzisiaj kończy się twój film
Szmato giń, szmato giń, mam ze sobą cały team
Szmato giń, szmato giń, dzisiaj kończy się twój film
Szmato giń, szmato giń, mam ze sobą cały team

WIFI Klan nigdy sam, czasem muli głowę xan
WIFI Klan nigdy sam, często muli głowę xan
Czy to prawda, czy to sen, znowu wdycham brudny tlen
Czy to prawda, czy to sen, jesteś Barbie, a ja Ken
Kasa, kasa, zawsze do mnie wraca
Czasem jednak mnie porzuca jak jebana szmata
Kasa, kasa, mnie po chuju maca
Sprawia, że mnie swędzi nos i daje mi kaca
Nie wiem komu ufać, każdy próbuje oszukać
Typy chcą mnie pobić, a ich laski chcą mnie pukać
Każdy wie, że WIFI Klan zaczął nową falę
Zrobię kolejnego hita, zanim szluga spalę

Nie wiesz co to ból, ej
Ona chce mój chuj, ej
Mówi jestem cool, ej
Ja nie jestem cool, ej
Nie wiesz co to ból, ej
Ona chce mój chuj, ej
Mówi jestem cool, ej
Ja nie jestem cool, ej

Ale szybko minął dzień, ale ze mnie brudny leń
Coraz gorzej z dnia na dzień, się ogarnę za tydzień
Ale szybko minął dzień, ale ze mnie brudny leń
Coraz gorzej z dnia na dzień, się ogarnę za tydzień


You May Also Like
Alan - "Szczury, Grzyb I Kokaina" Ayahuasca, na bloku musiałem to seven heaven Pokazałem skurwysynom jak mocne moje podziemie Jeszcze nie wstało do końca, pojebie co drzemie we mnie Kuba z żółwikiem stawiają na jeden, wiedzą,...
Guzior - "MOBY" One gots my heart, feels so bad Leci w aucie Moby Nie wychodze z domu nie dlatego ze covid Nie wychodze z chaty robie rapy stary chowam sie jak Hobbit Lece, umieram w powietrzu jak Kobe Lubie furki,...
Trill Pem & Wac Toja - "KILLA" Słyszysz jak basior łupie chłopaku? To Swizzy Beats Syru baby, pow, pow SpaceGhostPurrp najpierw czarnym bogiem był Później A$AP Rocky pokazał purpury płyn Trzęsą bloki, potem ona trzęsie tym...
Rusina - "NA ROGU" Jestem ja czasem pyskaty nie zamulaj kiedy kładę to Młoda wychodzi ode mnie z chaty ma nogi z waty i lubi to Ze mną jest ziomal kumaty nie skroisz nawet jak chciałbyś wziąć Na rogu zioła na straty...
Aleshen & WHITE WIDOW - "GIERA" Każdy kogo nie znam to raczej dla mnie NPC Mam już mało HP może kiedyś się uleczę Gram za dużo w papier, on już zawsze się upiecze Zmieniam punkt widzenia jak za metr mam metę Gram w to, bo to jest...