"Nie Ucieknę" tekst piosenki

FAVST & Zalia Lyrics

"Nie Ucieknę"

Pa, pa-ra-ra
Pa, pa-ra
Pa, pa-ra-ra
Pa, pa-ra...
Teraz wiem, co było tylko snem
Co przykrył biały szum
Co wybudzało lęk, mm-mm

Bałem się, że nie ucieknę, przed kompleksem takim, że jestem Polakiem
Przed złodziejskim VAT-em, żółtą kamizelką i niebieskim frakiem
Rutyną etatem, mej, bałem się, że nie ucieknę
Przed cholernym rakiem, to odpukać, przed za krótkim latem na Bałutach
Za długim batem, diabłem pod krawatem, co wyciąga papier, bo się pali dupa, że
Nie ucieknę, przed górskim etapem
Nie ucieknę, przed generycznym trapem
Nie ucieknę, przed za ciężkim kacem, piątym paragrafem, krwawym cyrografem
Przed wojną i lękiem
Przed wojną i lękiem
Przed lękiem co wraca przewlekle
Przed psychologami, którzy zatroskani, wróżą swoje brednie patrząc mi na rękę, okej

Teraz wiem, co było tylko snem
Co przykrył biały szum
Co wybudzało lęk, (bałem się, że nie ucieknę)

Przed nadużywaniem, byciem lekomanem, złym startem i awaryjnym lądowaniem
Czerwonym dywanem, wyciętym migdałem, zatruciem, uczuciem, że mogłem mieć taniej
Przed smutnym panem, który w głowie mieszkał, bezczynnym popijaniem Leszka
Chwilami, gdy się w oku kręciła łezka i ratował tylko podwójny McZestaw nadmiarem szczęścia
Uśmiechem od ucha — chroń przed sobą samym, tym, co nie chce słuchać
Hienami, małpami, gadami, szczurami, kundlami, beatami jak w "Kryptowalutach"
(Ale)

Nadal gubię się czasem, a to tylko echa dawnych słów
Leżą już za mną na dnie, a tak bałem się, że nie ucieknę
Tak bałem się, że nie ucieknę
Tak bałem się...

I teraz wiem, co było tylko snem
Co przykrył biały szum
Co wybudzało lęk, mm-mm


You May Also Like
Sylwia Grzeszczak - "Hotel Chwil" I kiedy czasem się zgubisz I przestajesz lubić mnie W naszym pokoju cię znajdę, w salonie niedużym Wiem że tak jak zawsze gdy za oknami niepewność jest Tu gdzie nasz hotel chwil możesz schować się ze...
EKIPA - "MULTIVERSE" Wiem to już na pewno. Ja jestem z innej planety Trzymaj tempo. Moi ludzie lecą jak rakiety Razem ze mną. Z każdym dniem rośnie apetyt To EKIPA Multiverse, nagrywamy w każdy dzień Wstajemy rano z...
KęKę - "Głęboki Oddech" Biorę sobie głęboki oddech Wszystko było po coś najwidoczniej Upadamy w mrok, by się podnieść Noc znów zamieniam na dzień, znów zamieniam na dzień Biorę sobie głęboki oddech Wszystko było po coś...
PRO8L3M - "Nie Bój Się Bać" Zakładasz szary płaszcz Łatwo wtapiasz się W upiornie trzeźwy świt Obmyślasz każdy gest Na wypadek by Mnie nie przyciągał płomień, do którego lgnął Świadomie ja nie chciałem robić rapu, ale się...
Aron x Krux, Mata & Bajorson - "TOKSYNA" Proszę, otwórz mi drzwi, dłużej nie wytrzymam My nie jesteśmy źli, ten świat to toksyna Sama zawiść, nikt pierwszy nie przyjdzie naprawić Chyba nie taki był nasz plan, zabijmy nienawiść Różnie...