"SENZATIE" versuri
Aerozen & Dani Lyrics
"SENZATIE"
Robi
Yeah, yeah
Ricardo-n bucătărie
Îl sun, zic și fă și mie
Repede meniu' patru, că-s multe linii pe blaturi
Tot n-am poftă de mâncare, mă forțez ca să nu mor
Întreabă mama ce-am pățit, că mă tot cert și plâng în somn
Mă știe că sunt vampir și bag pastile ca să dorm
Sunt sigur că vede-n cearcăne, le combin cu alcool
În pahar Havana Club
Check, nu doar pe hanorac
Ricardo-n bucătărie, sunt cam tipsy, dă-mi să trag
Te pup Zen, ce-avem în plan
Mercedes, Audi, bani
Am promis de mult c-o facem
Piesa-i vrută de trei ani
Haoseală, distracție
Mă ia cu palpitație
O iau pe a mea de mână, să v-arat valsu' cu grație
Droguri pentru senzație
Frații la destinație
Și toti au fracție
Dă să trimit o locație
Hai, c-am glumit
Știi prea bine ca dacă suntem afară-i cu un motiv
Nu stăm decât cu ai noștri, voi nimic de oferit
Principal tot ce contează e să ne iasă profit
Cât facem, cât cântărim
Calcule le rotunjim
Robi cooking in the kitchen, la anu' sărbătorim
Yeah, yeah
Ricardo-n bucătărie
Îl sun, zic și fă și mie
Repede meniu' patru, că-s multe linii pe blaturi
Tot n-am poftă de mâncare, mă forțez ca să nu mor
Întreabă mama ce-am pățit, că mă tot cert și plâng în somn
Mă știe că sunt vampir și bag pastile ca să dorm
Sunt sigur că vede-n cearcăne, le combin cu alcool
În pahar Havana Club
Check, nu doar pe hanorac
Ricardo-n bucătărie, sunt cam tipsy, dă-mi să trag
Te pup Zen, ce-avem în plan
Mercedes, Audi, bani
Am promis de mult c-o facem
Piesa-i vrută de trei ani
- AZLyrics
- A
- Aerozen Lyrics
You May Also Like
Ian & Oscar - "Ghinion" Scrumez pe ei, nu dau bani p-un afon
Într-un Coupe, scaune de mahon
Mă duc în club, sunt chemat de patron
Am cățele, nu stau să dresez un Bichon
Niciun tovarăș n-am care-i trișor
Sunt prins în...
RAVA - "Geme" Pun totul ca la plan
Toți împreună o facem în clan
Tu nici n-ai habar
Cine suntem noi și tot ce avem în plan
Pun totul ca la plan
Toți împreună o facem în clan
Tu nici n-ai habar
Cine suntem noi și...
Ian, Amtilb & Simiz - "Mili" E blană, coaie
Yeah, uh, ayy, yeah
Vreau să facem banu', vreau un mili
Alo, sună pizda, adu linii
Mă duc cu Freelook să-mi iau un bling bling
O să ajung mare chiar dacă-s skinny
Vreau să facem...
4 226 & RAVA - "O DOAMNE..." O Doamne... nu pleca
Nu mă lăsa așa
Pe primul loc mereu, a fost familia
Am doar Cosa Nostra
Totu' s-a dus, e pa
Ajută-mă Doamne, și pe el și pe ea
O Doamne... nu pleca
Nu mă lasa așa
Pe primul loc...
RAVA & M.G.L. - "SHOTGUN" Îmi pupă pula, shotgun!
Cvrbii
Îmi pupă pula, shotgun!
Stau în față fiindcă am numerar
Tu stai în spate, stai și fă-ne culoar
Creierii varză cât am tras să fac bani
Îmi pupă pula, shotgun!
Stau în...