"TUTTO PASSA" versuri
YS3 & Aerozen Lyrics
"TUTTO PASSA"
Grr, grr, grr
Yeah, yeah
Ah, ah
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Beretta, Glisenti, trag ca Francesco Totti
Dă mâna cu mine, îl simt, îi tremură chiloții
Cur braziliani, îi dau de sare toți pereții
Miroase a Chanel, lenjeria e de la Fendi
Mă asculți, doare pe repeat, criminal pe orice beat
Pe bune fac ce zic, te vezi mare, da' ești mic
Patru gloanțe trag în tine să fiu sigur c-ai mierlit
Stilul greu de înțeles, trebuie să fii haladit
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Părul pe spate e italian și dacă-i plăceau doar BMW-uri, tot o futeam în Merțan
Yeah, rupeam ceasul cu bolovani (Ani) și cred că primii pași din viață i-am făcut tot după bani
Nu-mi pasă ce inventează
Dacă ai ochi să vezi, doar căpitanii stau la masă
Aveam mulți litri, mirosea rău pe terasă
Despart dușmani, rămâne lumea curioasă
Tutto passa, rămâne șansa
Dacă tre' să-i bat, mă doare stânga, schimbă garda
Și nu mă bat cu o javră, lu' ăla doar îi punem zgardă
Și-n timp ce se aruncă cu nume, ți-se sparge fața
Îi pun pistolul în frunte, îi pun pistolul în gură
Te-a lăsat modelu', mă suge de pulă
Am trecut prin toate, am trecut prin ele
Zic de probleme și de pizde rele
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
- AZLyrics
- A
- Aerozen Lyrics
single:
"HOT WHEELS" (2025)
You May Also Like
MGee, candyboii & RAVA - "Dirty Sprite" Dirty Sprite (Yeah)
Dirty Sprite
Dirty Sprite (Yeah)
Dirty Sprite
Dirty Sprite (Yeah)
Dirty Sprite
Dirty Sprite (Yeah)
Dirty Sprite
Fata asta-i worthy
Sloppy toppy în spate pe banchetă, got me...
Oscar - "numărând victorii" Dă-o pe față
Știu ce credeai când m-ai văzut prima oara
Nu-mi dădeai nici cea mai mică speranță
Acum plusam, banii sunt doar urmări
Sunt prea multe cântări, nu e timp de o vacanță
Îmi pun lanțu-n...
Ian - "Serghei Mizil/Wizrd" Ah
Sunt o legendă, aveam bani înainte de buletin
Am un frate, înțeapă, i se spune Trandafir
Făceam bani pe stradă de când eram un copil
Acum mă respectă de la mafiot la asasin, viață de film
Facem...
Stefan Costea & Oscar - "Birkin Baby" Știi sunt cu BirkinBaby, îi iau lu' baby un Bir-
Știi sunt cu BirkinBaby, îi iau lu' baby un Birkin (Ayy)
Mă uit prin părți, sunt în orașe and I know she lurkin' (Woah)
Mă vede prins în treburi crede...
4 226 & RAVA - "RUPE-TE MAMI" N-o să te ascult că știu că iei versu palmat, neasumat
Cu frații mei în stradă posedat (Ye)
Miros prea bine a cartier
Nu te uită, fă, pe cazier
Orice ar fi eu rămân la fel
Nu-i o brigadă, e un...