"TUTTO PASSA" versuri

YS3 & Aerozen Lyrics

"TUTTO PASSA"

Grr, grr, grr
Yeah, yeah
Ah, ah

Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal

Beretta, Glisenti, trag ca Francesco Totti
Dă mâna cu mine, îl simt, îi tremură chiloții
Cur braziliani, îi dau de sare toți pereții
Miroase a Chanel, lenjeria e de la Fendi
Mă asculți, doare pe repeat, criminal pe orice beat
Pe bune fac ce zic, te vezi mare, da' ești mic
Patru gloanțe trag în tine să fiu sigur c-ai mierlit
Stilul greu de înțeles, trebuie să fii haladit

Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal

Părul pe spate e italian și dacă-i plăceau doar BMW-uri, tot o futeam în Merțan
Yeah, rupeam ceasul cu bolovani (Ani) și cred că primii pași din viață i-am făcut tot după bani
Nu-mi pasă ce inventează
Dacă ai ochi să vezi, doar căpitanii stau la masă
Aveam mulți litri, mirosea rău pe terasă
Despart dușmani, rămâne lumea curioasă
Tutto passa, rămâne șansa
Dacă tre' să-i bat, mă doare stânga, schimbă garda
Și nu mă bat cu o javră, lu' ăla doar îi punem zgardă
Și-n timp ce se aruncă cu nume, ți-se sparge fața
Îi pun pistolul în frunte, îi pun pistolul în gură
Te-a lăsat modelu', mă suge de pulă
Am trecut prin toate, am trecut prin ele
Zic de probleme și de pizde rele

Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal
Tutto passa, sunt mafiot italian
Ne-ai încălcat onoarea, tragem doar la lob frontal
Mă simt ca un monster, nu de Brooklyn, de Vitan
Am armament pe mine, îți umplu gura de metal


single: "HOT WHEELS" (2025)
YS3 & Aerozen - HOT WHEELS single cover
You May Also Like
MGee, candyboii & RAVA - "Dirty Sprite" Dirty Sprite (Yeah) Dirty Sprite Dirty Sprite (Yeah) Dirty Sprite Dirty Sprite (Yeah) Dirty Sprite Dirty Sprite (Yeah) Dirty Sprite Fata asta-i worthy Sloppy toppy în spate pe banchetă, got me...
Oscar - "numărând victorii" Dă-o pe față Știu ce credeai când m-ai văzut prima oara Nu-mi dădeai nici cea mai mică speranță Acum plusam, banii sunt doar urmări Sunt prea multe cântări, nu e timp de o vacanță Îmi pun lanțu-n...
Ian - "Serghei Mizil/Wizrd" Ah Sunt o legendă, aveam bani înainte de buletin Am un frate, înțeapă, i se spune Trandafir Făceam bani pe stradă de când eram un copil Acum mă respectă de la mafiot la asasin, viață de film Facem...
Stefan Costea & Oscar - "Birkin Baby" Știi sunt cu BirkinBaby, îi iau lu' baby un Bir- Știi sunt cu BirkinBaby, îi iau lu' baby un Birkin (Ayy) Mă uit prin părți, sunt în orașe and I know she lurkin' (Woah) Mă vede prins în treburi crede...
4 226 & RAVA - "RUPE-TE MAMI" N-o să te ascult că știu că iei versu palmat, neasumat Cu frații mei în stradă posedat (Ye) Miros prea bine a cartier Nu te uită, fă, pe cazier Orice ar fi eu rămân la fel Nu-i o brigadă, e un...