Текст пісні "Як би я була не я"
"Як би я була не я"
Як би я була не я
Я б не шукала біти
Я б не шукала свій стиль
Я би палила мости
І була би з простих
З точністю як ти
Я б не копила думки
Я би була аби з ким
Я би ладнала замки
І будувала від всіх барикади
З точністю як ти
Я би ховала себе
І я ховала себе
В'яла, ламала свій стиль
Тихо плекала наївні надії
А мала би встати і йти
Мала би бачити ціль
Те що я хочу в кінці
Мала б синицю в руці
Та я рахувала лелечі хвости
З точністю як ти
Ей!
А тепер під дикий біт
Всіх кидає в піт
Так минає цілий рік
На минуле — RIP
Десять років як у грі
Вже мовчати — гріх
Сотні рук уже вгорі
В небі чути грім
А тепер під дикий біт
Всіх кидає в піт
Так минає цілий рік
На минуле — RIP
Десять років як у грі
Вже мовчати — гріх
Сотні рук уже вгорі
В небі чути грім
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
Розкажіть мені, що кому я винна (Що?)
Філіжанка я, або може бочка винна (Хто я?)
Мій вид — це мій світ, історія моя (Ага)
Оберталась би Земля
Як би я була не я
А!
Розкажіть мені, що кому я винна (Що?)
Філіжанка я, або може бочка винна (Я - бочка?)
Мій вид — це мій світ, історія моя (Хей, хей...)
Оберталась би Земля
Як би я була не я
А мене важити, важити — не переважити
Реп витікає мій, ніби зі скважини
Слово за словом і рима за римою
Видимо то моя карма
А мене міряти, міряти — не переміряти
Силу й вагу мою не перевірити
Репу роздати? Тю! Елементарно!
Трек на повторі мій знову не дарма
Я не тікаю тепер
Я не шукаю де двері
Не уникаю всіх ям
Я тут своя
І ти роби як я
Не перевтілююсь знов
Не уникаю розмов
В жилах кипить моя кров (Ага)
А під ногами трясеться земля
Й ти роби як я (Зе-мля!)
Маю в руці своїй майк
Чуєш — шумить дикий гай?
Чуєш, Альону качай!
Хочеш родючі і плідні поля, то роби як я
Маєш прийняти себе
І полюбити себе
Маєш так жити тепер
Визнай в середині себе маля
Ти будеш як я
Ей!
Хай тепер під дикий біт
Всіх кидає в піт
Хай минає сотня літ
На минуле — RIP
Десять років як у грі
Вже мовчати — гріх
Сотні рук уже вгорі
В небі чути грім
Хай тепер під дикий біт
Всіх кидає в піт
Хай минає сотня літ
На минуле — RIP
Десять років як у грі
Вже мовчати — гріх
Сотні рук уже вгорі
В небі чути грім
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
Не питай мене, звідки я і хто я
Холодок в очах, але стигне слово — зброя
Так цікава всім, ніби я чужа білизна
І скажу "GAME OVER", коли рак у полі свисне
Не питай мене, звідки я і хто я
Холодок в очах, але стигне слово — зброя
Так цікавa всім, ніби я чужа білизна
І скажу "GAME OVER", коли рак у полі свисне
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
Як би я була не я
Як би я не я
То не рвали б вас баси
Як коса бур'ян
(Ей, ей, ей, ей...)
Thanks to ІГОООР КОРЕКТОООР for correcting these lyrics.
Writer(s): Vadym Altukhov, Alyona Savranenko
- AZLyrics
- A
- alyona alyona Lyrics
You May Also Like
HLEB (ХЛЕБ) - "Ну Ты Понял" Йо, йо, дядя
Прррр, эй!
Камо, камон, эй вы слушай сюда…
Йо, короли Москвы в здании!
Здесь лучшая группа мира, эй!
А ты думал, сейчас разложим по полочкам
Чё то не догоняешь, а? Не понял?
Пуйоль,...
ONUKA - "GOLOS" Добре там — там де нас, де нас немає
Відповідь знайде той — той хто шукає
Ми не німі, німі не ми
В нас голос є, ми голос маєм
Ми не німі, німі не ми
В нас голос є — лунаєм
Істина лиш одна — двох не...
Erika Lundmoen (Эрика Лундмоен) - "Кратко" Никого нет позади
Не оборачивайся
Растворимся в дали
Ты не расстраивайся
Ты меня назови
Оберни милый взгляд
Голосом, что внутри
Посылаешь заряд
Завтра будет лучше
Если просто посмотреть
Через призму...
MONATIK, Lida Lee & NiNO - "ритмоLOVE" Йе, все ритмоловы в сборе
Значит, начинаем уже, а не вскоре
Значит, начинаем уменьшать просторы
Значит, продолжаем поджигать танцполы
Снова и снова меньше места
Каждый – свой, нам вовсе не тесно...