Текст пісні "Класно"
"Класно"
Субота, вечір, тобі 19
Вже час з роботи збиратись
Ти бачиш людей, веселих, сумних
Ти втомлена від всіх
За молоду ніби старіший
Навушники риплять
Тобі 19
А на вигляд - всі 25
Ганджа на гаражах
Під ногами - порізаний пластик
Як справи у мене? Я кажу
Класно
Класно
Тримаюсь щоб не розплакатись
Класно
Було б щоб ми не бачились
Наші відносини мають кінець класичний
Класно
Звучить сакрастично
Тобі 19, ранок, неділя
Краще щоб це було похмілля
А не чути тривоги в тривожному стані
Ракет ворожих шляхи незнані
Ти не стала королевою на шкільному балі
Ти не звикла щоб про тебе дбали
Задовбана і постійно втомлена
Я - дешева китайська іграшка зломана
Класно
Тримаюсь щоб не розплакатись
Класно
Було б щоб ми не бачились
Наші відносини мають кінець класичний
Класно
Звучить сакрастично
Класно
Тримаюсь щоб не розплакатись
Класно
Було б щоб ми не бачились
Наші відносини мають кінець класичний
Класно
Звучить сакрастично
Епічно
LOL
- AZLyrics
- A
- ANGY KREYDA Lyrics
You May Also Like
NICHKA - "Темні Кімнати" Щічка до щоки, ручка до руки
Й не дістати їм наші домівки
Не дістати їм наші висоти
Ми й без літаків знаєм, де зірки
І знайдуть струмки всі свої річки
Звиють ластівки собі гніздечки
Зникнуть всі кати...
Wellboy - "Ворогів На Ножі" Забуваєм до, зараз ми всі інші
У нас одне на всіх серцебиття
Склалися у пісню всі найкращі вірші
Таке життя, сирена — укриття
Мамо, не питай чому далеко твій син зараз
Ми живемо так як заповів...
Klavdia Petrivna - "Знайди Мене" Я під лавою
Тебе знайду
Через пару років
Ми створим сім'ю
Я дам тобі
Свій телефон
Візьми, будь ласка
Мене в полон
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму твої сліди
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму...
KHAYAT - "I WILL" З холодним літнім вітром
Пливуть фрегати самоти
І скільки їм по світу
Ніхто не знав – ні я, ні ти
Але не біда
Нерозлийвода
Хвиля-течія
Зірвиголова
Десь на глибині
І без імені
Всеодно вони...