Текст пісні "Напишу Листа"
"Напишу Листа"
Напишу листа, і не віддам тобі
Хай про це ніхто не знає
Все втрачає зміст, коли тебе нема
Жити в тишині звикаю...
Все, як і тоді, в ту лютневу ніч
Вперше, ти сказав: "Кохаю..."
Я шукала слів, і вірила тобі
А тепер тебе не знаю...
Та час - нестримна течія, мене несе, а я твоя
В обіймах кольорових снів, в полоні чорно-білих днів
Бо час - нестримна течія, тебе цілую вже не я
Хтось подарує тобі день, та заспіває ще пісень...
Як живеш, скажи, чи згадуєш мене?
Як сльоза вночі проллється
Тільки жаль мені, що не почуєш ти
Слів моїх з самого серця...
Та час - нестримна течія, мене несе, а я твоя
В обіймах кольорових снів, в полоні чорно-білих днів
Бо час - нестримна течія, тебе цілую вже не я
Хтось подарує тобі день, хтось заспіває ще пісень...
Час вже промайнув, забути треба нам
А я не знаю, як...
Інша в тебе роль, а я не вмію так
Несу свою любо-о-о-ов...
Бо час - нестримна течія, тебе цілую вже не я
Хтось подарує тобі день, та заспіває ще пісень...
Течія, я твоя...
В обіймах кольорових снів, в полоні чорно-білих днів
Бо час - нестримна течія, тебе цілую вже не я
Хтось подарує тобі день, та заспіває ще пісень...
Напишу листа, і не віддам тобі, і не віддам тобі
Напишу листа, і не віддам тобі, і не віддам тобі
Напишу листа, і не віддам тобі, і не віддам тобі
Writer(s): Юрий Фалеса Фалеса
- AZLyrics
- A
- Ani Lorak (Ани Лорак) Lyrics
album:
"Ані Лорак" (2004)
You May Also Like
ALEKSEEV - "Forever" It must be something that we call love
Wherever I go I'm coming back
And time cannot knock me off my track
This resolution is final
It must be something that we call love
It's when you're craving to...
KAZKA & ALEKSEEV - "Поруч" Спитаю в неба, що чекає нас
Чи будеш поруч, коли пройде час?
Переплелися душі в глибині
Тримай, якщо я твої сни
Поруч ми під сонцем, поруч під дощем
Я тебе тримаю під своїм плащем
Поруч ми під...
Klava Koka (Клава Кока) - "Заново" Упаду - поднимусь
Закричу, низкий пульс
Ноша так тяжела
Ранена, но жива
Осколки моей души
Бродили по лезвию
Смогла это пережить
Хоть я не железная
Мне страшно, ведь я потеряла
Много и многих, такого...
Jah Khalib - "Лиловая" Нам надо затушить этот гнев внутри
Нам надо заслужить то, что выбрали
Нам надо не спешить делать выводы
Ты - моя гавань тихая, я - динамит
За твою боль и слезы ты меня прости
Я сам порой курю от...