Текст пісні "Кіно"
"Кіно"
Кіно!
Це все якесь кіно, давно
На нас
Хтось тестить новий світ, ще раз
Я пас!
Я бачу дежавю в кімнаті на краю
Будіть мене, мабуть я сплю
Мама! На лице бандана
Ми ж не Далай-лама
Один раз живем
Живем, живем, живем!
Мама! Чілим-чілим, мама
Все буде нормально
Все переживем
Живем, живем, живем!
В куток!
Браваду у куток, кураж погас
На паузі мій персонаж
Хто ми?
І в чому тут резон?
Як відповідь знайдем
То все переживем разом
Ммм, просто маленькі люди
Ммм, просто такий сюжет
Мама! На лице бандана
Ми ж не Далай-лама
Один раз живем
Живем, живем, живем!
Мама! Чілим-чілим, мама
Все буде нормально
Все переживем
Живем, живем, живем!
Мама! На лице бандана
Ми ж не Далай-лама
Один раз живем
Живем, живем, живем!
Мама! Чілим-чілим, мама
Все буде нормально
Все переживем
Живем, живем, живем!
- AZLyrics
- A
- Antytila (Антитіла) Lyrics
You May Also Like
The Hardkiss - "Кобра" Сиди вдома
Ти до неї не ходи
І бійся грому
Бійся темної води
Під шкірою прихована
Колискову
Для розбитих ліхтарів
Співає знову
Аби ти її пригрів
Усміхнена, врятована
Небезпечні знайомі незнайомці...
KALUSH - "Мала В 19" Але мала, в 19 мала
Я махаю па-па, я махаю па-па
Але мала, в 19 мала
Я махаю па-па, я махаю па-па
Але мала, в 19 мала
Я махаю па-па, я махаю па-па
Але мала, в 19 мала
Я махаю па-па, я махаю па-па
Я...
DOROFEEVA - "gorit" Запускаю мысли выше крыши
Побежа-побежала я
Кричу, но ты не слышишь
Отпусти, отпусти
Подобно ветру вся и сразу
Без шаблонов, чувства, фразы
Дрожь по телу от постели
Мои глаза тебе всё скажут
От тебя...
KHAYAT - "Темно" Темно, темно, наче вночі
Я тебе шукаю
Хочу розчинити страх
Що стигне на вустах
Холод холодно у скронях
Вже не втримати в долонях
Нездійснені сни
Ти їх залиш мені
Напевно, даремно
Ми тліли у вогні,...