Текст пісні "Хурма"
"Хурма"
Червоне місто, і ми ніби навмисно палим бензин в заторах
Хороші вісті – сніг на вулиці, і звісно ми завтра в гори!
Така зима – то є, то нема, ми в зими заручники, ми пінгвіни
Все ніби добре, от тільки свіжі фільми...
Повна хурма! Якась хурма!
Повна хурма! Якась хурма!
Червона лампа – це моє авто вимагає нової нафти
Я проміняю пальто на пуховий скафандр, буду космонавтом
Така зима – то є, то нема, і у мене знову промокли ноги
То не біда, і тільки ці дороги...
А хтось шукає казкове кохання
Комусь з вітрини віддали останнє
Комусь наставили розкішні роги
Хтось на коні, і тільки дороги...
Повна хурма! Якась хурма!
Повна хурма! Якась хурма!
А у кіно кажуть нами давно керують прибульці з неба
А сміюся, невже? З таким резюме? Та кому ми треба!
Дивна зима – то є, то нема, і мовчать синоптики загадково
Та не біда, от тільки ці дороги...
А хтось шукає казкове кохання
Комусь з вітрини віддали останнє
Комусь наставили розкішні роги
Хтось на коні, і тільки дороги...
Повна хурма! Якась хурма!
Повна хурма! Якась хурма!
- AZLyrics
- A
- Antytila (Антитіла) Lyrics
album:
"Над Полюсами" (2013)
You May Also Like
alyona alyona, Jerry Heil & Gedz - "Viter Viie" Вітер віє, трава шумить
Вітер віє, трава шумить
А в тій траві козак лежить
А в тій траві козак лежить
Вітер віє, трава шумить
Вітер віє, трава шумить
А в тій траві козак лежить
А в тій траві козак...
KALUSH - "Калуські Вечорниці" Я прибуду з митой головою
Щоб до твого серця була мені воля
Але, що ти в біса за коханець
Якщо не запросиш на повільний танець
Так мило била ляпаса, з живота метелик
Вилітаючи крилами, мов мене...
100lytsia (100лиця) - "Маруся" Маруся раз, два, три
Калина, чорнявая дівчина
В саду ягоди рвала
Маруся раз, два, три
Калина, чорнявая дівчина
В саду ягоди рвала
Ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла...
SKOFKA - "Крузак" Пацан не пропаде, він знає в любій срацi вихід є
Якщо собака хоче бабу - прогризе любий вольєр
Пацику було б де спать по барабану інтер'єр
Хостел то чи комната добре wi-fi на шару є!
За милю халяву...