Текст пісні "Леді"
"Леді"
Ла-ла-ла лай-лай
Одна дівчинка мала питала в людей:
Де є більша з усіх насолод
В цьому світі?
Ла-ла-ла лай-лай
Чула різні тут слова, і кожен своє
Кожен інше, кожен кричить
Знає більше, а правди нема...
Нема...
І тут леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама!
Леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама! Кохання й вина!
Одна дівчинка мала питала в людей:
Трішки щастя хотіла собі
В пазл скласти
Ла-ла-ла лай-лай
Та рецепт ніхто не знав
Його назавжди не буває
Приходить і йде, не питає
Куди поверне...
І все...
І тут леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама!
Леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама! Кохання й вина!
Нехай горить вода, і світ йде на дно
Їй буде все одно, бо леді сьогодні влюбилася!
Нехай горить вода, i світ іде на дно
Їй все одно!
І тут леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама!
Леді влюбилася, леді відкрилася
Леді влюбилася, амури снилися
Мамі не вірила, мами не слухала
Хотіла все сама! Кохання й вина!
- AZLyrics
- A
- Antytila (Антитіла) Lyrics
You May Also Like
Саша Чемеров & Boombox (Бумбокс) - "Любила" Любила...
Любила...
Любила...
Країна сліз, країна мрій
Не вмерла ще і я живий
І є надія на тепло
І світло
Країна снів, країна слів
Тебе люблю я і любив
Чи ти так само і мене
Любила
Кров на вустах...
Freel & Jamala - "Коли Закінчаться Війни" Потрібно взяти паузу, зробити вдих, закрити браузер
Слова уміють пробивати тіло, наче маузер
Люди не страуси, якщо ти не ховаєш голову в пісок
Зустрінемось з плакатом у руках біля СІЗО
Ми бачимось з...
YAKTAK - "Батьку" А мамі присвятили всі вже сотні пісень
Покажу батьку, яблуня як цвіте
А мамі присвятили всі вже сотні пісень
Яблуко з яблуні наше не упаде
Питало мене ясне небо : ну де?
Піду та укриюсь чим?
Як я...
DOROFEEVA - "у твоїй душі" Сльози часто краплі в море
Море що впадає в океан
Миті щастя, миті горя
Все собі забрав густий туман
Пошук віри, пошук сенсу
Звідки і куди веде цей шлях
Я принесла своє серце
У руках
У твоїй душі...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Без Бою" Що ж це я
Що ж це я не зумів
Зупинитися вчасно
Все ясно
Зі мною тепер і назавжди
Пізно не йди
Не йди від мене
Вам-пам-па-ра-ті-ру-пай
Я налию собі, я налию тобі вина
А хочеш із медом?
Хто ти є? Ти...