Текст пісні "Блакить Твоїх Очей"
"Блакить Твоїх Очей"
Між нами ґрат нема
Та ними і не можна
Троянду й солов'я
Навіки розлучить
Завжди в моїй душі
Сіяє непреложно
Очей твоїх блакить
Для вірного чуття ніяких ґрат нема
І в білім шумі дня
І в тьмі сумних ночей ти
Куди б я не пішов
Завжди в мені сія
Блакить твоїх очей
Блакить твоїх очей
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па
О так, зі мною ти
Ти назавжди зі мною
Як ти в журбі своїй
Я мрією крилат
І сльози я роню, схилившись над тобою
Нема
Між нами ґрат немає
Завжди зі мною ти
Розлука — це омана
Чи літо, чи зима
Між нами ґрат нема
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па
Уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па, уа-па, уа-па
Уа-па, уа-па
- AZLyrics
- A
- Artem Pivovarov (Артем Пивоваров) Lyrics
album:
"Твої Вірші, Мої Ноти PT.2" (2024)
You May Also Like
Настя Балог & POSITIFF - "Додому" Навкруги найкращі люди
Та на серці мов Бермуди
І куди б я не втікала
Та усе б усе віддала
Щоб потрапити додому
Змити з душі втому
Обійняти рідних
І розтане слідом
Серце, що мов камінь
Спогади...
KAZKA & МУЛЬТИТРЕК - "Тону" А-ай
Одяг знімай
Світло вмикай
Душі не ховай
Хоч від видінь
На серці - тінь
Та не плачу бо
Щастя бачила
Поцілунки ще й
Доторки
Струм буває й без
Допінгу
Міцно обіймала
Щиро покохала
І казала «Не...
OSTY - "Резонанс" Між нами резонанс
Я кличу тебе на dance
Весь світ, він для нас
От би зупинити час
Я тебе побачив, ніби світло вночі
Розчинитись хочу у очах дівочих
Іншим всім: «C'est la vie», засинають міста
Минуле...
MamaRika - "Замело" Як тільки сонце вийде в двір
Побачу на порозі тінь
Підкаже серце, бо має зір
Це точно він, це точно він
Я чека, я чекала тебе до рання
Я блука, я блукала думками щодня
Заплака, заплакана сиділа...
Volodymyr Dantes - "Я Виховую Дітей" Я забуду написати
Як проходить мій день
Я забуду привітати
Маму в ювілей
Я обрана Богом
Бо тому що фром юкрейн
Але трохи я в зайобі
Бо виховую дітей
В один голос
Всі навколо говорили
Що все буде...