"NIE WIŃ MNIE" tekst piosenki

"NIE WIŃ MNIE"

Huh

Gdzie jestem teraz?
Świecą na mnie światła Jupitera
Rzadko kiedy wychodzę na melanż
Bo kiedy tam wchodzę to przejmuję melanż
Ale średnio mnie to jara tera
Dosyć mam zdjęć, dosyć obrazów najebanych mord
Mam do siebie zarzut, że chciałem w to brnąć, pomimo zakazów (Ah)
Dlatego jebie mnie fame (Fame)
Śmieszą mnie typy, co chcą go mieć
Zrozum, że sława powoduje lęk (Lęk)
Mimo to cieszy mnie każde ze zdjęć (Zdjęć)
Każda sztuka, którą gram dla ludzi (Dla)
Eh, poruszenie wielu serc (Serc)
Robię obrót głowy w każdą stronę (Stronę)
Bo boję się, kurwa, że ktoś śledzi mnie (Mnie)
Jebie mnie za to, jaki jestem teraz
Od szarych blokowisk, gdzie brudny materiał
Po diamenty w uszach i grille na zębach (Ha)
Wszystko mnie rusza, chociaż mina zrzędna (Uh)
Nie mogę nie ufać i to się nie zmienia (Huh?)
Użyj zaklęcia z Harry'ego Pottera (Huh?)
Żebym czuł się dobrze, gdzie flesze i media (Co?)
Żebym czuł się dobrze, jak marzenia spełniam

Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz

Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz

W głowie mam myśli pojebane
Nie licz na pojednanie
Nieliczni mają tu wstęp
Emocje zaniedbane
Artyści to my, za smutek buduj domy
Każdy z nas dał się poryć korzyściom z każdej strony
Nie puszczę demonów, bo czuję bez nich większy brak (Brak, brak)
Lubię z nimi gadać, nie opuszczając swoich czterech ścian (Czterech ścian)
Od zawsze to czułem, dlatego Ty schowaj głęboko swój żal (Żal, żal)
Że taki jestem, nie zmienię się, nie ma na to szans
Popatrz, jak koła jadą dalej
O gorzkich żalach nie zapomniałem
Wolałem je zalać i ochlać pałę
Po tygodniu sam się siebie bałem
Mama się bała, że zmieni mnie rap
Mamo, już dawno mnie porył ten świat
Dlatego mogę oddać wszystko, co mam
Tylko po to, żeby spokojnie spać

Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz
Nie wiń mnie za to, jaki jestem teraz


album: "OKO HORUSA" (2025)
Asster - OKO HORUSA album cover
TUFF TUFF
(Deluxe Edition Bonus Track)
PRZED SZEREG
(Deluxe Edition Bonus Track)
NOWY TELEFON
(Deluxe Edition Bonus Track)
MMJRJ
(Deluxe Edition Bonus Track)
FREESTYLE NIE JEST FREE
(Deluxe Edition Bonus Track)
CADILLAC
(Deluxe Edition Bonus Track)
You May Also Like
Oki & Paluch - "Po Co Ten Foch?" Mała no chodź, po co ten foch? Dam ci tego w kurwę, czego nie dał blok Takie jak ty, dobrze wiem, czego chcą Chcę trzymać głowę w chmurach i czuć pod nogami ląd Mała no chodź, po co ten foch? Dam ci...
Vkie - "INTRO" Wychowany na betonie wiem jak polują orły, wiem jak żerują hieny (Wiem jak) Jesteś z tego samego betonu bratku Ale zapomniałeś jak się zachować tak jak należy (Zapomniałeś) Czemu zachowują się jak...
Waima, Otsochodzi & Kaptur - "Nie Ma Mowy" (Ziomaleo, ziomaleo, ziomaleo, ziomaleo) Wrzuciłem mój sygnał w eter, generuje fale nie do zatrzymania Stawiam tu swój interes, check it out jak to zapierdala To jest suko polowanie, stoję na froncie...
Rusina - "ŚMIECI" Robię te dupy ze śmieci - robię te dupy na śmieciach Jeśli chcę osiągnąć coś - nie mogę dalej, bo utknę na śmieciach One widziały mnie jakbym był kimś, wtedy bym się nie spodziewał Mogą nawijać...
Kabe - "Otwarty Dach" Gdy Cię mijam to widzisz ten Cannabis na mycz oczach Sam wyszedłem to nie zostawię braci na tych blokach Dalej "dawaj do windy, się nachodziłem po schodach" Na głowie kominiara, zanim była na to...