Текст пісні "villain era"
"villain era"
Телевізор миготить, холоне каша на столі
Я залипла у екран, бо починається мультфільм
В дитячому мозку відбулася головна із подій
Занадто логічно прозвучало те, що каже злодій
Може він має рацію
Схоже що має рацію
Антагоніст в прострації
Знову чита нотації
Та схоже він має рацію
На цей раз він має рацію
Розвиток і кульмінація
Білосніжка отруєна (отруєна)
Попелюшка закрита у пітьмі
Казка стане реальною (реальною)
Якщо світ не потоне у багні
Безголоса русалонька (русалонька)
Не розбудить красуню з її сну
Як була б я казкаркою (казкаркою)
Всі герої готували би труну
Ну ну ну...
Ну які манери
Хочу як вони, I'm in my villain era
Їхнє его за межами атмосфери
Хоч життя суцільні травми і проблеми
Може він має рацію
Схоже що має рацію
Антагоніст в прострації
Знову чита нотації
Та схоже він має рацію
На цей раз він має рацію
Розвиток і кульмінація
Білосніжка отруєна (отруєна)
Попелюшка закрита у пітьмі
Казка стане реальною (реальною)
Якщо світ не потоне у багні
Безголоса русалонька (русалонька)
Не розбудить красуню з її сну
Як була б я казкаркою (казкаркою)
Всі герої готували би труну
- AZLyrics
- B
- badactress Lyrics
You May Also Like
dity inzheneriv (діти інженерів) - "Як Воно?" Скажи ще раз "це буде завтра"
Повторюй це хоч кожен день
Хоча всі знають те, що зараз
Краща мить організації обізнаних людей
Як воно?
Все як завжди, і депутат будує казино
Як завжди, сіру Трою ледве...
Smetana Band - "Окуляри-Сердечка" Нудно, нудно на місцях
Мені так стало душно, душно у містах
Обличчя під копірку, багатоповерхівка
Штампує ранком, і ти звеш мене гуляти
Бісить жага до життя, тож знай
Я спробував все те, про що ти...
Lely45 - "Маленький Принц" Тож я тікаю, сьогодні просто такий день
Я ніжно тану, двері самі зійшли з петель
І я ридаю
І я ридаю
Я би забрала всі твої спогади про мене
Наплювала на всі умовності й манери
Набрехала б сто разів...
The Unsleeping - "Жити" Пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити, пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити
Гул у небі вуха давить, в жилах стине, не сюди цей гул...
Мія Рамарі & SadSvit - "Квартали" Веди мене всліпу
Щоб йшов на голос твій
Я тебе весь час чекатиму
Разом ми будемо живі
І небо в зорях порине
Запалає ранішнє сонце
Поглянь же ким ми стали
Загублені вже квартали
І небо в зорях...