"chrypki głos nie od fajek" tekst piosenki
"chrypki głos nie od fajek"
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Mała bambi zrobi szum
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Dzwoni SB mówi
Chrypki głos to nie od fajek, chrypki głos to mój vibe
Na szyi nosze perły na słuchawce Donda
Stary Kanye wróć tu prosze Bound and fall in love
Poleje ci jagerka poznasz bambi smak
Nie patrz mi w oczy bo ci zahipnotyzuje świat
Co masz przy sobie czy to nie śnieżnobiały stuff?
Nawijam, nawijam choć troche za wolno
Idzie ci słabo, idzie ci gorzko
Chłopaki rapują to sztuka i wolność
Dziewczyna nawija nie rap to porno
Kolejny łyk, kolejny wrzask
Tłum obcych ludzi wciąż chowa mi twarz
Kto oskarżony to zawsze ktoś z nas
Uwodzisz i pytasz nie starczy bajera
Czekam na drip, na styl, na melanż
Nie duży plik, a dużo szczęścia
Muzyka jak wino, ze mną dojrzewa
Dzisiaj w podziemu, jutro na scenach
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Mała bambi zrobi szum
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Dzwoni SB mówi
Leci leci buch patrze na twój mood
Zmienia się ta twarz, zmienia się ten ruch
Twoja chika przytakuje, mówi: lej lej
A ty shyboy odpowiadasz tylko: KK
Wyczuwam od ciebie mary jane
W tylnej kieszeni chowasz rozjebany grinder
Jak cie lala pyta czy załatwisz backstage szeptem mówisz:
Only if you pay them
Mała bambi to jest kocur i dostanie grammy
Płuca są zlepione skittelsami
Wsysam stres jak przez słomke caprisun'y
Odliczam czas, aż osiągne stan Nirvany
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Mała bambi zrobi szum
Mało miejsca, wielki tłum
W płucach dym i pełen luz
OG ludzie biorą buch
Dzwoni SB mówi już
Writer(s): Michalina Wlodarczyk, Mateusz Narojczyk
- AZLyrics
- B
- bambi Lyrics
You May Also Like
Trzech Króli - "Fan" Yea, jeszcze nie miałem okazji powiedzieć Ci prosto w twarz
Ile dla mnie znaczysz, ile dzięki Tobie mam (hej)
Ile dzięki Tobie mam, bo co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Dzisiaj ja pisze jako fan i...
Gedz - "Otchłań" Złapałem na chwilę luz po tym, jak puściłem żal
Chociaż spokój ducha wciąż dla mnie jak Święty Graal
Ciągle szukam, czuję, że jest gdzieś głęboko tam
I pływam w morzu ognia jak Steven Seagal
Sukces...
Mata - "WINO SANGRITA (s01e02)" Otwieram wino z Twoją dziewczyną, potem z moją, potem niewiadomo z czyją
Bawi się moją szyją, zlizuje zza ucha mi Dior
Rucha mnie Guàrdia Urbana i ich Seat Leon
Rucha mnie policja jebana co mnie KIĄ...
Kuban - "dom" Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na barach i w nocnym czy co
Nie mam wstydu za grosz
Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na...
Kosa & Jan-Rapowanie - "Etanol I Kortyzol" Znowu pije cały dzień
Znów nie spałem cała noc
Twoje ciało rzuca cień
Lepszy kiedy zrzucisz koc
Znów nie spałem cała noc
Mówili mi 'weź się zmień'
A ja robię swoje wciąż
Znów nie spałem cała noc...