"Fan" tekst piosenki
"Fan"
Yea, jeszcze nie miałem okazji powiedzieć Ci prosto w twarz
Ile dla mnie znaczysz, ile dzięki Tobie mam (hej)
Ile dzięki Tobie mam, bo co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Dzisiaj ja pisze jako fan i chciałbym Ci powiedzieć, że to dla mnie skarb
Że rozumiesz mnie, że doceniasz mnie
Nie oceniasz mnie, akceptujesz mnie
To jaki byłem byłem, jaki jestem i jaki będę
Nie mam wątpliwości względem Ciebie
Nie mam wątpliwości, że tu będziesz, bo byłeś nawet kiedy byłem w błędzie
Dzisiaj ja jestem dla Ciebie i dla Ciebie będę tak długo, jak będziesz mnie słuchał
Bo nigdy nie pomyślałem jako dzieciak, że tyle lat będzie z Tobą moja muza
U, i się wzruszam bardzo, bo jesteś przy mnie kiedy inni gardzą
Bo byłeś przy mnie kiedy miałem mało
Wiesz, że doszedłem tutaj ciężką pracą
Co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Jakby wyglądał dziś mój świat
Co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Dziś to ja piszę jako fan
Co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Jakby wyglądał dziś mój świat
Co gdyby nie Ty, co gdyby nie ja
Dziś piszę jako fan
Dla mnie nie ważne to ile masz lat
Bo jak byłem mały też słuchałem rap
Dla mnie nie ważne to ile masz lat
Bo jak byłem mały też jarał mnie ten świat
U, i jarały film, no bo za szarym światem to tam każdy był inny
Trochę dziwny, dziecinny i nad wyraz głośny
Ale dzięki temu byłem radosny
U, jarałem się rapem, kiedy byłem mały chciałem być drugim Tupaciem
Albo Biggie'im, po prostu nie chciałem być nikim
- AZLyrics
- T
- Trzech Króli Lyrics
You May Also Like
Kabe & Miszel - "Bajlando" Bailando, bailando
Amigos, adiós, adiós, el silencio loco Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, cały czas jest loco
Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, nie poddaj...
Avi - "C'est La Vie" Czuję się na to wszystko za stary
Chciałbym to rzucić i zobaczyć Paryż
Wręczyć Ci bukiet kwiatów w knajpie, nie myśląc, co potem, tylko o tym co najpierw
Wreszcie pisać wiersze jak Szymborska, bo w...
Kubanczyk - "Szachy" To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie
Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress
Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie
Twoja forma na lato - my na lata mamy formę
Chłopaki...
Malik Montana & NLE Choppa - "Ostre Pestki" (Young Kidd got the heat, baby) Chodzę pokuty nabite kopyto
Nie ufam nikomu, dlatego coraz mniej śpię
RS6, Nike dres, ej
Wale w łeb, biorę cash
W drodze po fortunę ja nie hamuje tylko robię swoje,...