"Yebać" tekst piosenki
Belmondo & GSP Lyrics
"Yebać"
Yebać, Yebać, Yebać (kaszel)
Yebać, Yebać, Yebać (Skrrrr)
Yebać, Yebać, Yebać (Ha! Ha! Ha!)
Yebać, Yebać, Yebać (Da da da da da)
Yebać (Yebać)
Yebać kłamców
Yebać zdrajców
Yebać prawnych radców, zasrańców
Yebać zarząd światowego banku
Yebać pierdolenie w tańcu
Yebać twoją bandę karłów
Yebać pierdolenie w bambus
Tych klaunów, pajaców
Yebać słabych producentów grass'u
Yebać przydupasów, fagasów
Yebać (Yebać, Yebać)
I w dwójnasób
Yebać limity hałasu
Yebać wycinanie lasów
Yebać bity co bez bassów
Cieniasów, śpiewaków
Yebać słabych twórców pseudorapu
Yebać pseudoprawilniaków
Yebać kurwy i wieśniaków
Yebać większość twoich track'ów
Buraku, cwaniaku
Yebać Mic'a co ukradłeś bratu
Nadal robię cash, z dala od kurestwa (yebać)
Dzwoni jakiś cieć, chcieć flexa (yebać)
Yebać twój skład bo czereśniak (yebać)
Dzwoni jakiś śmieć (yebać)
Yebać twój skład bo to żart (yebać)
Aż mi jest nie żal (yebać), nie dowierzam aż (yebać)
Ona kopsa nietoperza
Chciało mi się, Yebać
Wyruchałem ją jak zwierzak (yebać), Yebać
Twoja szmata jak wieszak (siema), Siemano, Yebać
Yebać twój skład bo czereśniak, Yebać
Chyba wiesz o kim mówimy
Żałosny śmieciu
Przyjdzie twój dzień
Pięść mistrza zen
Pięść mistrza zen
Pięść mistrza zen
- AZLyrics
- B
- Belmondawg Lyrics
You May Also Like
chillwagon - "chillwagon (trailer)" NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, puf, puf!
NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, puf, puf!
NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, puf, puf!
NyByLyNyByLy, NyByLyNyByLy, yeah!...
Borixon - "Djengi" Jadę na Hel, jadę na felgach
Jadę na Shell, jadę na pełen gaz
Jadę na raz, jadę na dwa
Jadę na Berlin, jadę na Dublin, jadę na Węgry
Jak swędzą mnie zęby, jadę na Herby
Jadę bez przerwy, jadę robić...
Żabson - "Brak Snu, Stres I Używki" Brak snu, stres i używki
Nie będę spał znów, bo przejmuję się tym wszystkim
Przeliczam straty, zyski i palę skun, walę dziwki
Brak snu, stres i używki
Brak snu, stres i używki
Nie będę spał znów, bo...
Young Multi & Fast Life Sharky - "Skate 3" Czekaj, no dawaj, dawaj A ty się jakoś wybijasz, czy co?
600, ucz się od mistrzów, dziwko
Ale wszystko klikam i mi nie wychodzi, 12 punktów, ja pierdole no
3, 2, 1
Młody Multi się nazywam, czasem...
schafter - "cirque du soleil" Trzęsą jej się nogi, nie ze strachu, a mi tak
Robię odsłuch moich tracków, nowych pytam gdzie jest sax
Ten kawałek na wypadek, gdyby któryś z tych laików
Zdecydował się napisać, że Wojtek nie umie w...