"Nie Chcę" tekst piosenki

"Nie Chcę"

Jeśli nie jestem tym jedynym - podważ mnie
I nie robię sobie żartów, poważnie
Nie że się męczę i nie chcę iść dalej
Po prostu stoję w miejscu, votum i raczej przyda się przystanek by
Złapać oddech, zachlać mordę, pomyśleć
I wtedy wrócę i znowu przy Tobie odżyję
Jestem egoistą, bo mówię tylko o sobie
Kolejna flaszka - pewnie szybko ją zrobię
A więc daj chwilę, na minę się nie ładuj
Bo uczucia wybuchną i znikną bez śladu
Bez ładu ostatnio nasz związek, a kiedyś piękny jak latem słońce co oświetli nam znak na nowej drodze
Wypalam ostatniego szluga z paczki
I to co mogę mieć w płucach martwi mnie
Bo czasem nie mam czym oddychać, chcę coś poczuć jeszcze bardziej więc
Może w przepaści między nami znajdę sens

Nie chcę być sam, ale weź wybacz mi jak sobie pójdę chuj wie gdzie
Nie chcę byś była sama, ale razem coraz częściej nam w kurwę trudniej jest
Nie chcę byśmy nie byli obok siebie, ale czasem tak tutaj musi być
Bo zapieraliśmy sobie dech w piersiach, a dziś nas już tylko dusi dym

Nie chcę być sam, ale weź wybacz mi jak sobie pójdę chuj wie gdzie
Nie chcę byś była sama, ale razem coraz częściej nam w kurwę trudniej jest
Nie chcę byśmy nie byli obok siebie, ale czasem tak tutaj musi być
Bo zapieraliśmy sobie dech w piersiach, a dziś nas już tylko dusi dym

Zmieniłem się - czy na lepsze, czy na gorsze, nie wiem
Zastanowię się kurwa jak otrzeźwieje
Póki co gadam z jakąś panną, całkiem fajną
Ale wkurwia mnie, bo mi tylko kradnie czas, won
A muszę robić inne rzeczy, nie chcę już miłości
Nawet jak coś rucham, to nie czuję się jak gość i
Nie czuję się jak ktoś kogo czeka coś więcej niż szara codzienność
Dzień za dniem, już mnie zjada to tempo
A może powinienem zaryzykować i wrócić do niej
Albo znaleźć inny model, w sumie wszystkie jednakowe są
Nie wyleję ani łzy przez pannę
Prędzej się zachleję na śmierć , jak na razie dni przespane mam
Nocami buszuję po mieście czując że żyje
W głowie układam te wersy szeptem nucąc co chwilę refren
I nie widzę rozwiązania już
Suko, bo to chyba czas rozwiązania już, nara

Nie chcę być sam, ale weź wybacz mi jak sobie pójdę chuj wie gdzie
Nie chcę byś była sama, ale razem coraz częściej nam w kurwę trudniej jest
Nie chcę byśmy nie byli obok siebie, ale czasem tak tutaj musi być
Bo zapieraliśmy sobie dech w piersiach, a dziś nas już tylko dusi dym

Nie chcę być sam, ale weź wybacz mi jak sobie pójdę chuj wie gdzie
Nie chcę byś była sama, ale razem coraz częściej nam w kurwę trudniej jest
Nie chcę byśmy nie byli obok siebie, ale czasem tak tutaj musi być
Bo zapieraliśmy sobie dech w piersiach, a dziś nas już tylko dusi dym


Writer(s): Beteo, Bl Beatz
You May Also Like
Dwa Sławy - "Dintojra" Śni mi się zemsta, że wszyscy wokół są jak psy w sylwestra Że mam krew na rękach, że wasze linie życia goni deadline Windą do piekła, gdzie odbiję sobie moje nieszczęścia A jeśli diler odbijał po...
Kuban - "Mamy Swoje Za Uszami" Mamy swoje za uszami, mamy swoje za uszami Twarze młode, wyraz stary, a na swoje wyrastamy Ich dłonie na moim ramieniu trzymają przy ziemi od lat Ich dłonie na moim ramieniu trzymają przy ziemi od...
Guzior - "Nie Pytaj Czy Wniosę Ten Krzyż" Mam blizny i braci, zyski i cipki A przez to ostatnie to bardziej są zyski czy straty? Nie widzę tych bliskich narracji, zażyłych relacji Jakby się zdarzyły, daj znać mi Jakbym nie opowiedział, tego...
Wiatr - "Szwy" Nie zabierzesz mi nic, za mocno trzymam ten skarb Ty zakładaj te szwy, ja otwarty na świat I otwarty na zysk, zbudowany ze strat Ty zakładaj te szwy, szwy, szwy, szwy Nie zabierzesz mi nic, za mocno...
Kukon - "Porsche" Nie czai bazy moja mała Mała Mi Dziwne obrazy nam ecstasy zrobiły Twojej twarzy nie dotykał żaden gimb Jeżdżę naćpany i obczajam paru z nich I mój syf już zapomina imiona Łatwa kasa, łatwa Kasia,...