"Sztuczne Ognie" tekst piosenki

"Sztuczne Ognie"

(Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie...)

Chcę Ci tyle dać, ale jak?
Chcę Ci tyle dać, ale tylko siebie mam
Tyle razy dałem się nabrać
Obym chociaż raz nie oszukał siebie
Sam już nie wiem czemu jesteś obok
Zostaw mnie, bo już nie jestem sobą
Hajs się kręci jak tancerki w Sogo
Wciąż się kłóci moje serce z głową

W nowym aucie krążę po nie swoim mieście
Jest białe jak śnieg, a wszystkie opony są letnie
Pomódl się za mnie żebym nie wypadł na zakręcie
Chciałabyś tu być, lecz każde miejsce jest zajęte

Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie
To mój nowy drag, biorę go na serio
Zawsze jestem sam, kiedy gasną sztuczne ognie
Tylko Diabeł w lustrze stoi za mną
Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie
To mój nowy drag, biorę go na serio
Zawsze jestem sam, kiedy gasną sztuczne ognie
Tylko Diabeł w lustrze stoi za mną

Chcę Ci tyle dać, ale jak?
Chcę Ci tyle dać, ale tylko siebie mam
Tyle razy dałaś się nabrać
A wciąga to nas jak uzależnienie
A-a, nie chciałem Ciebie skrzywdzić mała
Nie miałem tego w planach
Miałem być do rany przyłóż, a znowu tańczę do rana
Prawie oddałem Tobie cały świat
Ale coś podpowiada mi, że to nie tak

Ciekawe czy cieszyłaby się gdyby nie Bottega bag
I co by było gdybyś nigdy o tym nie dowiedział się?
Dziewczyny chcą robić to jak Tori Black
Ale nawet nie znają mnie

Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie
To mój nowy drag, biorę go na serio
Zawsze jestem sam, kiedy gasną sztuczne ognie
Tylko Diabeł w lustrze stoi za mną
Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie
To mój nowy drag, biorę go na serio
Zawsze jestem sam, kiedy gasną sztuczne ognie
Tylko Diabeł w lustrze stoi za mną


You May Also Like
Mata - "BLOK" Mam wyjebane, siedzę z ziomalami, no i palę trawę Rozumiem, że masz na ósmą do pracy Bo sam kiedyś też przed południem wstawałem A dzisiaj się bawię i wcale nie tak głośno nawet Najlepsi ziomale,...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...
M0LLY - "What About" What about, yeah Cokolwiek powiesz — mam w to wyjebane What about, yeah Cokolwiek zrobię to miałem to w planie What about, yeah What about, what about, what about, yeah What about, what about Znowu...
Żabson - "Trapollo" Trapollo (Trapollo) Mówią mi, że robię Disco Polo (Polo) Ja tylko robię kwit jak w Disco Polo (Polo) Odkryłem nowy styl (styl) Tam, gdzie nie byłeś ty (ty) Ja byłem tu pierwszy jak Marco Polo (Polo)...
Kabe - "King Kong" Opiat, go on man! Następna płyta to King Kong (Następna płyta to King Kong) J'ai fais la pause depuis 10 secondes Mais je reviens chargé comme a 6 gros Nie muszę już biegać za piłką, (ej, ej) Bo...