"Balenciaga Blues" tekst piosenki

"Balenciaga Blues"
(feat. Alberto)

[Białas:]
Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues
Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues

Ej, jak zaczynałem to miałem gitarę co nie miała strun
Następna scena jest taka, że w galerii goni mnie tłum
Jedyne co mi w tym całym szaleństwie w ogóle pomaga
To tylko spokój i obok jej dupa wielka jak Nevada
Chodzi w samej biżuterii, ubrań ma chyba za bańkę, a mimo to zawsze otwiera mi bez nich
Chodzi w samej biżuterii, w końcu głupia się przeziębi

Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues
Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues

[Alberto:]
Ona bierze go do ust
Wiem co ją kręci, ma sztuczny biust
Bardziej egzotyczny gust
Szampana, butelki, kąpiel w płatach róż
Jedyne co miałem przy sobie to straszne historie i we krwi nóż
Dziś leje się Dom Perignon
Dogaduje z nią bez żadnych słów
Poczuła smak wakacji
Na masce gwiazda, nie w komunikacji dróg
Wszystko co dobre szybko się kończy
Dopij, jak w ustach lód
Gruby mam portfel, ciągnie do forsy tysiące fałszywych suk
Chciała zatańczyć a nie znała kroków
W tle leci Balenciaga Blues

[Białas:]
Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues
Ona bierze go do ust, sama nacisnęła spust
Nie chce za to żadnych bluz, Balenciaga Blues
Śpiewam i tańczę do rana
Nie ryzykuję, a piję szampana
Chyba kupię klub, nazwę go Balenciaga Blues

[Alberto:]
[?]


album: "NEWCOMER" (2023)
Białas - NEWCOMER album cover
Głowa rodziny
(Deluxe Edition Bonus Track)
Mamo jestem już duży
(Deluxe Edition Bonus Track)
Ludzie manekiny
(Deluxe Edition Bonus Track)
Zosia
(Deluxe Edition Bonus Track)
PRL22
(Deluxe Edition Bonus Track)
Niezwykle zwykli
(Deluxe Edition Bonus Track)
Chciałbym się godnie zestarzeć
(Deluxe Edition Bonus Track)
Dominicana
(Deluxe Edition Bonus Track)
2 Tygodnie W Loźy
(Deluxe Edition Bonus Track)
Złe Przyjaciółki
(Deluxe Edition Bonus Track)
Koham Ewę
(Deluxe Edition Bonus Track)
Ona Kłamie
(Deluxe Edition Bonus Track)
Strach I Gniew
(Deluxe Edition Bonus Track)
Cały Ja
(Deluxe Edition Bonus Track)
You May Also Like
Bedoes & Lanek - "TOA$T /" Stoję wśród pól Jest tak cicho, że jestem w stanie usłyszeć swoją przeszłość Przysięgają, że kochają, mnie nad życie Jak mnie kochasz, no to pokaż Jak nie kochasz, to się pierdol Jej oczy znają moje...
Frosti & ASHE 22 - "Rue De Pato" 2-2 Frosti Ey, Yo ASHE, let's turn them ash! ZOO ZOO ZOO To tera siadaj wygodnie kurewko i słuchaj Będzie co powiem, i ty juz to wiesz Na nowych warunkach siadamy do stołu, i to ja będę jeść Chuj...
Wac Toja - "Kapitan" Zanim zaczniemy ten pierdolony hit chciałem przeprosić Mezo i Jeden Osiem L za to, że się kiedyś śmiałem, pozdro Jaramy jointa, zielonego lolka Dwie białe kreski i pierdolić niebieskich I tylko...
Sobel - "Bandyta" Bandyta, dziary na pół ryja, bo kurwa je lubię, a co Żaden ze mnie bandyta, pierwsze słyszę Krzyczy pani babcia, gdy wychodzę na ulicę Krzyczy pani babcia, o nie Bandyta, dziary na pół ryja, bo kurwa...
Kronkel Dom - "Welcome To Warszawa" Swizzy na beacie, ziomal Warszawa to miasto pokus możesz tu nieźle zjeść, wypić i dobrze się zabawić, to miasto nigdy nie zasypia. Sąsiad kładzie kamień na stół, Fred Flinstone Yabadabadoo, (Welcome...