"Jestem, Byłem, Będę" tekst piosenki
Bonson & Matek Lyrics
"Jestem, Byłem, Będę"
Potrafię pisać tak, że zapamiętasz
Potrafię kłamać tak, że nadal chcesz nas
Uśmiechać się, gdy moją krew wycierasz w rękaw
I nie potrafię przestać
Potrafię kochać Cię, jak nigdy nikt
A później ubrać się i wyjść i nic
Nie odzywać się i trzy dni pić
I nie jest mi z tym wstyd
Potrafię ranić, jak najgorszy wróg
Później wypierać się: "A skąd bym mógł"
Nie odwracać się, gdy prosisz: "Stój"
Nadużywać mocnych słów
Potrafię ufać bezgranicznie by
Za chwilę wkurwiać się, że wyjdziesz z kimś
I nie rozumieć, nienawidzę, gdy
Cię nie ma przy mnie dziś
Mogę być bohaterem, sama wiesz
I dać Ci jeden uśmiech, zamiast łez
I wiesz, że chciałbym już Cię zabrać gdzieś
I nie miej za złe mi, postaram się
Potrafię gadać, nie dotrzymać słów
Pamiętać zawsze Cię, bo byłaś tu
Planować jutro nawet, gdy nas znów
Ten pojebany świat chce ścinać z nóg
Jestem, byłem, będę
Jestem, byłem, będę...
Głosem w telefonie, setki mil za oknem
Włosem na poduszce, kiedy śpisz samotnie
Błyskiem w oku, gdy wspominasz o mnie
Zawodem, gdy zapomnę
Pierwszym śniadaniem i uśmiechem jestem
Czekaniem tydzień, aż znów będę w mieście
Uczuciem takim, że to niebezpieczne
I sam nie wiem, jestem
Szybszym oddechem w naszą pierwszą noc
Dreszczem na skórze, potem pierwszą łzą
Głosem w Twoich myślach, szepcząc: "Chodź"
Dłonią na szyi, jestem wstępną grą
Jestem drinkiem przed i papierosem po
Skórą pod paznokciem, smakiem, splotem rąk
Spotkaniem naszych spojrzeń, kiedy proszę: "Bądź"
Bo wszystko to jest mną...
Jestem, byłem, będę
Jestem, byłem, będę...
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
You May Also Like
Borixon - "Nie Płacz Kochanie" Nie płacz kochanie
Kiedy ranie jak nóż
Pali się most
Jak jebany susz
Nie placz mój skarbie
Bo to ja jestem tchórzem
Ronią się łzy i kapią na bluzę
Nie płacz już nigdy
Bądź sucha jak pieprz
Bo...
Bonson & Matek - "Żono Moja" Już kurwa rzygam Tobą i nie wyrabiam finansowo
Mam deprechę, awantury i chcę żyć na nowo
Kumple nie chcą gadać, bo niby mnie zmieniłaś
Ale kiedy jesteś z nami nikt się nie wychyla
Słyszałem, wczoraj...
Filipek x Foux - "Atramentowe Noce" 4.10.2016
3:17
Pusty autobus skąpane w deszczu szyby
Dodaję swoją kroplę w morzu potrzeb
By się odnaleźć a los bywa zdradliwy
Przez parę dni w tygodniu byłeś w domu gościem
Żyje się prościej gdy nie...
VNM - "Nic Nie Przychodzi Łatwo" Nie było łatwo, Fał, muszę przyznać
Ten pierdolony hardkor Had zna od dzieciństwa
Życie to gonitwa, biegniemy jak charty
Choć większość nie wie nawet, że ich cel jest martwy
Nie dostanę drugiej...
Sitek - "Zapiera Dech" Nie wiem już jakie relacje, łączą nas tu dziś
Potrzebuję mocnych bodźców
Wrażenie że zapiera mi dech
Badam twoją reakcję czy nadal chcesz ze mną iść
Nigdy nie będę na uboczu
Póki sam nie usunę się w...