"To Tylko Wstyd" tekst piosenki

"To Tylko Wstyd"

Jak mam się trzymać planu, gdy ledwo się trzymam framug
Siódmą rano chowam w kaptur czując wstyd w tramwaju
Patrzę po mordach i chyba z nich znam paru
I czuję że dziś wiedzą o mnie więcej niż mam fanów
No to niewiele jeśli mamy być szczerzy
Siedem lat nieszczęścia, pogrzebane plany, imprezy
Z pozoru wszystko spoko, biorę kielon w łapy i wtedy
Mówię kumplowi, że to mój rok będzie, chciałby mi wierzyć
Wstyd, nie mogę wstać, a córka chce się bawić
Obiecałem ten ostatni raz, kurwa z siedem razy
I jestem słaby kiedy znowu się nie znamy
I nie rozmawiamy tydzień, a mieliśmy piękne plany
Wstyd gdy lekarz znowu pyta jak się trzymam
A ja mówię: "Całkiem nieźle, tylko gdy mam w łapie klina"
I weź, tam się dymaj facet, grunt że płacę, see ya
Biorę pakiet, zwijam swoje, tak wiesz, mija wtorek
Środa, chwila, dzwonek, wiem kto i z czym
No dawaj, ile kurwa, spoko, weź dolicz trzy
I myślę, wiesz co, weź to i wyjdź
I chyba przez to często mi wstyd

I każdy dzień jest taki sam
I uczucie które znam to tylko wstyd co pali mnie od środka
I mówią mi, że mamy plan jeśli tylko pójdę tam
Ale za bardzo chcę tu zostać
Choć każdy dzień jest taki sam
I uczucie które znam to tylko ból co dusi mnie tu co dnia
I nie mów mi że źle wyglądam
Zacznę od przyszłego tygodnia

Świat za oknem wkurwia mnie okropnie
Nic dziwnego, gdy ostatni kielon wjechał gdzieś po piątej
Wyglądam źle, to dobrze, bo czuję się podobnie
Albo nie czuję nic jak wtedy tylko mocniej
Zbyt pochopnie rezygnuję z bycia dobrym
Czuję wstyd że nie z wersów słynę tu, a z picia goudy
Dziś zapomnij o mnie proszę, dzisiaj odbij
I nie pytaj już co u mnie, zrzucam cały syf na chodnik
I nie szukaj mnie, tu gdzie wracam nie chcesz błądzić
Mieszam wódę z kokainą, piszesz mi że jestem podły, więc nie szukaj mnie
Kiedy znowu klnę przez głośnik, odstawiłem leki
Wcale się nie czułem lepiej od nich, wcale się nie czułem
Tak jakbym wyszedł z siebie, ale o tym przecież nikt jak zwykle nie wie
Kto z was ostatnio mnie zapytał jak mam się?
Tak zwyczajnie, a nie żeby wrzucać gnioty na fanpage, no właśnie

I każdy dzień jest taki sam
I uczucie które znam to tylko wstyd co pali mnie od środka
I mówią mi, że mamy plan jeśli tylko pójdę tam
Ale za bardzo chcę tu zostać
Choć każdy dzień jest taki sam
I uczucie które znam to tylko ból co dusi mnie tu co dnia
I nie mów mi że źle wyglądam
Zacznę od przyszłego tygodnia


You May Also Like
Bober - "Witam2k19" Małolaci rapują, że chcą robić hajs, a ja się nie dziwie bo to chory kraj Stare baby dalej krzyczą Polizei - stara zasada kombinuj, bo nie będziesz miał Nigdy nie byłem fanem męczenia etatu, życia...
Dwa Sławy - "Twister" Za małolata było stać mnie tylko na ambicje Zaczynałem od zera, jakbym dzwonił za granicę Astek to ten ziom na pięćdziesięciozłotówce Kiedyś drewniane flow, dzisiaj murowany sukces "Synu musisz się...
Gruby Mielzky - "Kciuk W Dół" Mam szesnaście, matkę co tyra na taśmie i garstkę znajomych w bloku Patrzę po ludziach wokół ich świat to osobne lokum, włóczę się sam po zmroku Każdy chce być ponad resztą, ciężko mi znaleźć kogoś...
Małpa, Mielzky & The Returners - "Definicja" Mówili mi, że mam za małe szanse Że jestem za cienki na tą planszę Za głupi, na to aby składać literki na kartce Za miękki na punche... na wszelki wypadek walczę Za tanie skoki mam, by dosięgnąć...
VNM - "Vent" Chcę podzielić się wszystkim ale nie wiem czym Będę pieprzył ci jakbym właśnie wyniuchał Medellin Moja kobieta mi powie czemu ty Nie możesz tak na co dzień gdy zachodzę w głowę co w głowie dziś...