"Melodyjki" tekst piosenki

"Melodyjki"

Siemano tu Borygo, witam w internetach
Nie mów do mnie "stary", bo przewinę jak na kasetach
Moją nieśmiertelną ksywę nadal zna niejeden dzieciak
Handlowałem z ich zgredami gdzie Stadion Dziesięciolecia
Mam przepalone płuca, ciągle rzucam to jak menel
Zapierdalam by mógł pracę mieć mój kucharz i mój trener
Żyję w czasach gdzie grypsują małe dzieci przez internet
Nauczyła ich ulica, teraz płaci za to cenę

Kiedy kłamiesz śpiewająco, ja wyrecytuję prawdę
Możesz dalej puszczać farbę, ja mam w jednym palcu rapgre
Chociaż nie lubiłem szkoły, ja mam w jednym palcu matme
Ciągle liczę tu na siebie i mam mocno wyjebane

Ciężko wyjebane, powtórzę to jeszcze raz
Mam w chuju co było kiedyś, patrzę co jest teraz
Kiedy nic nie miałem w garnku to handlowałem w parku
Żeby mieć na melodyjki w elektronicznym zegarku

Dzyń, dzyń, dzyń, kilka starych melodyjek
Jadą po mnie psy, a ja biegnę przez rynek
W rękach ładunek, biegnę na złamanie karku
Ale wszystko gra jak w elektronicznym zegarku
Biegnie ze mną ziomek, łysy jak kolano
Jak wybiliście mi zęby to nic nie bolało
A, że to droga nie tędy się wyklarowało
Teraz wezmę sobie to, co mi się należało

Kilka starych melodyjek, kiedy los dawał nam szansę, my daliśmy w szyję
Najlepszy towar w mieście trzymał w pralce Pan Marek
Mieliśmy go tylko opchnąć, nikt nie cykał jak zegarek
Przez katedrę pod zegarem był skrót
Jak zamknęli go to kurwa oszalałem
Muszę zagęszczać ruchy, bo mam buchy z ziomalem
Robię nuty i skuty nie powracam nad ranem

Dzyń, dzyń, dzyń, kilka starych melodyjek
Jadą po mnie psy, a ja biegnę przez rynek
W rękach ładunek, biegnę na złamanie karku
Ale wszystko gra jak w elektronicznym zegarku
Biegnie ze mną ziomek, łysy jak kolano
Jak wybiliście mi zęby to nic nie bolało
A, że to droga nie tędy się wyklarowało
Teraz wezmę sobie to, co mi się należało

Kilka starych melodyjek i kilku młodych ludzi wjebanych w to po szyję
Tu prawie każda z dróg prowadziła tam gdzie grób
Jak żenili się z kosami to nie w planach był ślub i wesele
Tylko "puk, puk, zapraszamy pod celę"
Tak zapamiętałem sobie późny PRL
Cukier z patelni pysznym deserem
Wkrótce będę tego filmu reżyserem


Writer(s): Tomasz Wit Borycki, Bartosz Aleksander Czajka
You May Also Like
Kobik - "Nie Wiem Jak Ty" (B.O.R 1.0.2) Ja i moja kapela, dobrze kumamy co jest pięć w temacie Nie wiesz jak to odbierać, ale na szczęście nie culpa mea- raczej Nie podoba mi się rap wasz, dlatego nie jesteśmy na siema nawet...
TEDE - "Drin Za Drinem" Typy od baletu jacyś fioletowi Nie wiem o co chodzi, cały czas przychodzą goście nowi Dobry taniec, odpadasz, co ty? Jakie spanie, tego nie ma w planie Filmu urwanie, jutro amnezja Tak się stanie,...
Sitek - "Moja Natura" Jak im mówiłem o wygranych to mówiłem tu o sobie, joł Trzeci tydzień nie wychodzę z jamy żeby swoje wziąć Mój dom, moje zasady, Grunt to nie tracić wiary Mówią sam sobie winien jest jak wtedy Paryż...
TUZZA - "Włoska Robota" Jestem szczęśliwy jak Luciano, jestem leniwy Ciągle robię se to samo, lecz jestem inny Bo nic nie robię, a się sprawy układają Dzwoni Sony, dzwoni ziomek, siano będzie jutro rano, ej Pije se Amarone...
O.S.T.R. - "Prędkość" To zbyt szybko się dzieje Piekło czy Eden, wszystko ma cenę Tempo podkręca nitro podtlenek Prędkość jak Ayrton, spójrz tylko za siebie Jak Harrier złudzenie 200 na drodze #highwaytoheaven Psychoza...