"jem zimnego tosta" tekst piosenki
"jem zimnego tosta"
Mówiłem że jest nas dwóch, chyba się pomyliłem
Jadłem dwa razy tyle i w kurwę przytyłem
Zajadałem smutek wtedy, to nie moja wina
Przez to nie mogłem spać, chociaż nie mam siły
W moim brzuchu 2 for U, Coca-Cola i motylek
Bałem się, że go zabiję, chemia w moim brzuchu
Boję się, że mnie zabije, a ty chyba nie masz uczuć
Bo nawet nie chciałaś zostać
Znowu jem zimnego tosta
A ty na nawet nie poczekasz
A czekała Polska
No i ciebie znowu nie ma
Wyrosłem na zimnych tostach
Wchodzę na bieżnię i nie mam czym oddychać
To nie przeze mnie, jak już, to przez tego typa
Nie jestem debilem, przecież widzę, że nagrywa
I do tego z ukrycia, a nawet nie zapytał
A ja przesadziłem, powiedziałem, że jak nie usunie, to go zabiję
Żaden ze mnie killer, chcę mieć domek i rodzinę
A niestety na tę chwilę chyba muszę kogoś poznać
Odgrzewam zimnego tosta
A ty na nawet nie poczekasz
A czekała Polska
No i ciebie znowu nie ma
Bo ty nawet nie poczekasz
A czekała Polska
To jest nie do uwierzenia
Wyrosłem na zimnych tostach (okej)
(Jadłem do smutku)
Jadłem do skutku, jadłem na stresie
Popijam wszystko truskawkowym shake'iem
Ketchup na pysku, dosłownie wszędzie
Tak zaczynam dzień, ej
A ty na nawet nie poczekasz
A czekała Polska
No i ciebie znowu nie ma
Bo ty nawet nie poczekasz
A czekała Polska
To jest nie do uwierzenia
Wyrosłem na zimnych tostach
Writer(s): Krystian Gierakowski
- AZLyrics
- C
- Chivas Lyrics
album:
"DEATHCORE" (2024)
Przyjdzie taki dzień gdy będę wolny
You May Also Like
Kabe - "Otwarty Dach" Gdy Cię mijam to widzisz ten Cannabis na mycz oczach
Sam wyszedłem to nie zostawię braci na tych blokach
Dalej "dawaj do windy, się nachodziłem po schodach"
Na głowie kominiara, zanim była na to...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi
Płaczę sam w ciszy
Gdy znów dałem cząstkę siebie
Ale jak zwykle na darmo
Składam kciuki w mały krzyżyk
Może Bóg w końcu usłyszy
Że chcę życia zasmakować
Nie się kurwa na nie...
Asster - "HORYZONT" Nie ma nic za darmo, więc rusz
Ty uważaj na plecy, bo chcą wjebać ci nóż
Mamy dobry temat, no to kręci i kruszy
Ziomal pali tyle, że mu braknie płuc, ej
Nowy pod skórą tusz
Okłady na twarzy, ona daje...
Kuban - "pamiętam siebie" Pamiętam siebie z pierwszym blantem
Do dzisiaj moje rapy pachną jak on
Mieliśmy twarze tak uparte
I brzydziliśmy się parciem na szkło
Pamiętam siebie z pierwszym blantem
Do dzisiaj moje rapy pachną...
PRO8L3M - "Zadzwoń Do Mnie" Stałem z drinem, a był to klub ze striptizem
Podeszła patrząc niewinnie, ja rozpaliłem się jak diesel
Wzrok miałem jak hipnotyzer, ona skórę jak mulatka z Belize
Miałem od ojca Citizen i bluzę od...