"TO NASZA PIOSENKA" tekst piosenki
"TO NASZA PIOSENKA"
O-o-o-o od kiedy wiesz, jak się nazywam?
O-o-o-o od kiedy potrafię przeklinać?
Od kiedy już nie jestem window shopper?
Mam trochę błyskotek
Może-możemy się przejść po strzykawkach
W downtown LA
Wtedy pójdę za światłem, to nie zgubię jej
Bo na szczęście na palcu masz VVS
To nie zgubię Cię, nie zgubię, nie zgubię już
Wiem, dlaczego nic Ci nie wychodzi:
Problemy mają łogi
Problemy mają nogi
Trzeba je upierdolić
A wiesz dlaczego boli?
Bo nie idziesz za mną, za mną
Chodź, bo powoli się ściemnia
Dlatego mi daj dłoń, daj dłoń
I chodź, bo powoli się, chodź, bo powoli się
Dawno przestałem się bać, to wiem, dlaczego się martwisz
Bo nie idziesz za mną, za mną
Chodź, bo inaczej, chodź, bo inaczej
To już nie wiem
Szybciej zobaczysz mnie w CNN
Kiedy randomowy gangus nagle ściągnie mnie na ziemię
Wiem, że wystarczy nawet, starczy jak
Starczy jakbym dał Ci czas
Starczy nawet, nawet, nawet [?] ring
Wiesz, ja nie z tych
Nawet jeśli trzeba by go ukraść
Jedziemy na Moho street
Chciałbym Ci powiedzieć coś (Okej, okej, wow)
Wiem, dlaczego nic Ci nie wychodzi:
Problemy mają łogi
Problemy mają nogi
I wiesz, co trzeba zrobić (Okej)
Bo nie idziesz za mną, za mną
Chodź, bo powoli się ściemnia
Dlatego mi daj dłoń, daj dłoń
I chodź, bo powoli się, chodź, bo powoli się
Dawno przestałem się bać, to wiem, dlaczego się martwisz
Bo nie idziesz za mną, za mną
Chodź, no bo oni, chodź, no bo oni
Mają czyjąś
A my mamy swoją
To-to-to nasza piosenka
A oni tak nie mogą
No bo oni mają czyjąś
A my mamy swoją
To-to-to nasza piosenka
To nasze małe pogo (Uuuuu)
- AZLyrics
- C
- Chivas Lyrics
You May Also Like
Kinny Zimmer - "UOKIK" Teraz trochę dla ludzi, trochę dla Ciebie
Wczoraj byłeś gwiazdą, co nie odpowiada na nic
Drugi diss rzuciłeś, bo Ci ludzie napisali, że przegrałeś
I to samo przeczytałeś dzisiaj
Nie monetyzujesz...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Wszystko Ok" Ludzie mnie kochają, nienawidzą, ja zamawiam pizzę
Budzik mam na szóstą, kierunek Jerozolimskie
Pogadamy sobie trzy godziny i wrócę na chatę
W weekend zgarnę kilka koła za granie dla nastolatek...
Yung Adisz & Aleshen - "ALKOHOLIK" Alkoholik, walę z gwinta gin i tonic
Kac powoli, to ten moment, widzę, wizja się pierdoli
Serce stoi, starczy, nie syp więcej coli
Widzę tyle tych kolorów, chyba bomba, weszło molly
Jestem wavy,...
ReTo - "Fluid" Wszędzie fluid, widzę plamy
Jestem czuły, umiem zranić
Głośne fury, chłopcy chamy
Ale to nie my, je posuwamy (a ona)
Ona maluje kreski, ja kreślę sobie dwie
Czułem się nieśmiertelny, a żebym kurwa...