"Z MIASTA KOMINÓW I SMOGU" tekst piosenki

"Z MIASTA KOMINÓW I SMOGU"
(feat. Kobik & Wini)

[Cool P:]
Za nami rzesze szaleńców i tabuny toksycznych suk
Dziś szastamy hajsem, jutro trafiamy na bruk
Całe miasto jest za nami, a i tak czujemy się sami
I całymi dniami snujemy plany najebani specyfikami
Nie mam siły kozaczyć w ogóle, tyle razy płakałem w koszulę
Ziomkowi nad ranem
Zmiażdżony towarem jak najgorsze ciule
Nieraz pójdzie o bzdurę, a my dalej śpiewamy chórem
O tym jak życzymy kurwie, która nas widzi za murem
Ciągle groza jak Szczęki, parę razy nie miałbym ręki
Z dupkami w kółko aferki i melanże po których lęki
Przy życiu trzymają mnie dźwięki i kompani wspólnej udręki
No a reszta chuj mnie obchodzi
Dziwko! Że jesteś dzięki

Prosto z miasta kominów i smogu (Ziomuś!)
I ciągłych kłopotów
Z Polski do Wocku
I do dupek na boku
Znowu się najebał prochu (Ziomuś!)
I lata w amoku
A co niby zrobić ma ziomuś
Z szarego bloku

[Kobik:]
Ciągły rollercoaster, dzisiaj na górze, a jutro pod mostem kimasz
Wychowawczyni pewnie ci mówiła i w wielu przypadkach się nie pomyliła
Że skończysz w jebanych pomyjach
Jak ostatni oszczany pijak, a myślą że dotyka mnie jakiś PR
Mnie tu dobija, że nie gadam z ziomkiem, że kurwy szponcą ciągle
Zakładam nowe głupie gogle, nimi zasłaniam mordę
Nie miałem wujka w Reichu, cioci w USA i bogatych dziadków
Mamie pękało serce, tacie łeb od naporu faktur
Jak żaba zakładam swój kaptur
Homie wybijam na street
Ćpam stajlik, marka K O B niech się farci
I niech się tańczy, tu jakby nie było pod górę
Wiem, że mnie rozumiesz
CNB, MUS

[Cool P:]
Prosto z miasta kominów i smogu (Ziomuś!)
I ciągłych kłopotów
Z Polski do Wocku
I do dupek na boku
Znowu się najebał prochu (Ziomuś!)
I lata w amoku
A co niby zrobić ma ziomuś
Z szarego bloku

[Wini:]
Proszę Państwa, prezentuje wam zespół Ćpaj Stajl. Możecie sobie pomyśleć, że to tylko gówniarskie pojebane osiedlowe wybryki, kupa chamówy, ale niiic bardziej mylnego. Wsłuchajcie się w teksty, wsłuchajcie się w muzykę, w tą precyzję, w to kurwa pieprzone popierdoleństwo. To jest coś, co rozpierdoli wasz pieprzony łeb! A to jest coś czego właśnie potrzebujecie! ESSA!


You May Also Like
Adi Nowak - "Rentgen" Moja strefa to nie schengen, w tych skietach tu nie wejdziesz, bo się zgubisz w krokach Raz, dwa, trzy, król patrzy Na imię mu Andryj w kraju, gdzie każdy władczy Ciuszek fajny, dusza pod nim ugly...
Guzior - "8MILA" Przejadę przez życie szybką furą i przez wielkie domy Dla wspólasów na tej drodze — dzięki wielkie homies, yo Zrobię piosenkę o nich Ósma mila już przebyta, suko zrobię sto mil Poukładany z każdym...
Mata - "BEZE MNIE" Znów siedzi demon we mnie, no a chciałem ułożyć to Nie wiem, co zrobisz beze mnie, o Nie wiem, co zrobisz, bo Jutro nad ranem odejdę, bo jadę wyjebać na molly mój cały sos Jutro nad ranem odejdę,...
Young Igi - "BADMAN skit" How many children do you have? 23, 22 Real Badman Nie możesz łapać mnie za rękę bo mam ostrza tak jak Wolverine Jestem superbohaterem, już nie żaden śmiertelnik Na szyi trofea, nie potrzebny jest mi...
Oki - "ŻYCIE TO ZA MAŁO" Pamiętam jak dzisiaj, przy pierwszej płycie, byłbym na minusie dziewięćdziesiąt złotych Jeżeliby poszedł tego cały nakład Wrzuciłem na numer parę wersów o tym Co druga osoba płacąca mi dychę za płytę...