"Intro On" tekst piosenki
"Intro On"
Czemu tak smutno patrzysz znów
I jesteś z tym okej
Gdy mnie rozrywa w pół
Może zrobiłam coś nie tak
Wyszłabym i już
Lecz nie mam siły wstać
Chciałabym, żebyś talerz stłukł
Pięścią w stół
Możemy coś z tym zrobić
Przestań milczeć, proszę wróć
Byłam naiwna myśląc, że
Tylko, tylko ja
Wiem jak ukrywać się
Teraz już wiem, ty też to masz
Choć czasem jest mi źle
Doceniam to i tak
Może zostaniesz na noc dziś
Nie mówmy nic
Chcę tylko, żebyś
Dzisiaj pograł sobie u mnie w gry
Już ósma, w łóżku nie ma cię
Choć jestem z tym okej
Przytulam twoją część
Jutro wam zmącę tosty dwa
Stukane jajko, chleb
Dla trójki ma to sens
Widzę jak wiążesz kwiaty w mrok
Kolejny rok
Przechodzę przez kwiaciarni próg
W pokoju milczysz znów
A jednak chcę
Na hulajki z wami łazić
Topory, miecz
A bajkom dziadka nadać nowy sens
Zasypiać razem, rano tulić się
Wzruszasz się
Wiem, że nigdy tak nie miałeś
Przyrzekam, że
W naszym domu chcę zestarzeć się
Bo tylko z tobą śmiech prawdziwy jest
Wiem, chcesz
Writer(s): Bartosz Dziedzic, Daria Zawialow
- AZLyrics
- D
- Daria Zawiałow Lyrics
album:
"Dziewczyna Pop" (2023)
You May Also Like
Lanberry - "Plan Awaryjny" Nie wiesz jak bardzo chciałam odbudować nas
A po drugiej stornie wciąż była twoja obojętna twarz
Jaką odpowiedź
Jaką odpowiedź
Da nam czas?
Jestem zmęczona, na ciebie chora jestem tak
Po raz ostatni...
Mrozu & Jan-Rapowanie - "Dym" Idzie stróż tak jak król
Żeby każdy mu się kłaniał
Wie gdzie klucz i twój dom
Przez to dumny jest jak paw
To dzięki niemu ściany mają uszy
Tutaj nie może się przed nim nic ukryć
Twoje okruchy...
Dawid Podsiadło - "D I A B L E" Jeśli miałbym z tobą być, no to raczej bym już był
Nie przyjmowałbym wymówek, nie przejmowałbym się nim
Czego chcesz, diable?
Przychodzisz tak nagle
A ja tańczę drugi dzień, mam swój kwadratowy...
Kuban - "gdzieś wyjedźmy już" Siedzę w nerwach cały czas
O nic nie dbam, kruszę stuff
Gdzieś wyjedźmy już
Bo mam ciężki mood
Pora spieprzać z WWA
Walizę już bierz
Mam ochotę w kamienicy na vinyle i jazz
Do Paryża rezerwuje młoda...
Ralph Kaminski - "Małe Serce" Nie jest łatwo, nie jest łatwo
Tańczyć tu i wracać w tamte miejsca
(No dobra, to teraz Wam trochę opowiem)
Podstawówka pachnie mi traumami
Miałem bana na karteczki ze Spicetkami
Nikt nie chciał ze...