"Nie Mów Nie" tekst piosenki
"Nie Mów Nie"
Na chwile inaczej
Zmieńmy życia bieg
Na ile realny
Stanie się nasz cel
Przez tyle tułaczek
Wyrzuć cały gniew
Na chwilę inaczej
Za mną złap za ter
I kolejny mały krok
Żeby znów odnaleźć się
Nigdy wiecej nie mów nie
I odkrywaj nowy sens
Póki młodość w nas dzić gra
Ja każdy z nas odwage mI kolejny mały krok
Żeby znów odnaleźć moc
Na chwile inaczej
Zacznij nowy dzień
Przez tyle tłumaczeń
Wszystko taci sens
Na ile porażek
Siły mamy mieć
Na chwile inaczej
Postarajmy się
I kolejny mały krok
Żeby znów odnaleźć się
Nigdy wiecej nie mów nie
I odkrywaj nowy sens
Póki młodość w nas dzić gra
Ja każdy z nas odwage mI kolejny mały krok
Żeby znów odnaleźć moc
Na chwile inaczej
Pokonamy lęk
Na chwile inaczej
Ze mną złap za ster
Nigdy wiecej nie mów nie
I odkrywaj nowy sens
Póki młodość w nas dzić gra
Ja każdy z nas odwage mI kolejny mały krok
Żeby znów odnaleźć moc
Nigdy więcej nie mów nie
Writer(s): Pawel Piotr Jedrzejewski, Filip Szymon Pacholczyk, Hanna Jadwiga Holek, Dawid Piotr Kwiatkowski, Arkadiusz Kopera
- AZLyrics
- D
- Dawid Kwiatkowski Lyrics
album:
"Element Trzeci" (2015)
You May Also Like
Smolasty - "Herbata Z Imbirem" W ten chłodny czas Wam opowiem baśń
O chłopcu, co pił za lepszy czas
Lecz pewnej nocy został sam, ot tak, yeah
W tym dziwnym świecie ciężko nam
Tak wiele was, a tak niewiele dam
Lecz może jedna...
Sobel - "Kocham Cię Mamo." Przepraszam Cię mamo za błędy, ale powiedz jak mam zachować się
Tyle problemów, tyle złej energii, a potrafisz żyć i prosto stać na nogach
Wiesz, czasem "dziękuję" nie starczy, dlatego siedzę nad...
Roksana Węgiel - "Żyj" Żyj
Chwilą co tak
Zawsze za krótko trwa
Na zakręcie dnia
Mknij
Na oślep gnaj
Poczuj na twarzy wiatr
Ożywczy wiatr
Śnij
Przeskocz i rwij
To co najsłodsze jest
Rozpływa się
Trwaj
Powstań i walcz...
Smolasty - "Boję Się Kochać" Obudziłem się ledwo żywy
Obok pięć kobiet, ja pośród nimi
Twoi idole rapują to samo
W rzeczywistości leżą przytuleni do dziewczyny
I w sumie im zazdroszczę, bo zamiast nocy z proszkiem
Chciałbym...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...