"dobranocpapa" tekst piosenki
"dobranocpapa"
Drodzy państwo dobry wieczór
Zebraliśmy się żeby ostatni raz wspólnie celebrować
Obiecuję że jak zwykle będzie z przytupem
Nie będzie zaskoczeń
Wiemy już na sto procent co czeka nas nad ranem
Ale bez obaw jako ośrodek dostaliśmy ochronę od specjalnego oddziału
Który na czas trwania przyjęcia będzie powstrzymywał ewentualne zamieszki
Cisza nocna na dzisiaj zostaje zniesiona
Ośrodek zakupił na dzisiaj dla nas kosze owoców
Są owoce z polskich sadów, ale i są owoce egzotyczne
Dziękujemy bardzo samolotom, które te owoce przetransportowały
Kuchnia przygotowała dzisiaj same wspaniałości
Mamy ciasta, mamy gołąbki, ogórki, Pani Marysi
Zaraz już zaczną się tańce
Przy stole znajdą państwo szampana
Tylko Panie Andrzeju tak jak lekarz mówił, jedna lampka bo nam Pan do końca nie wytrzyma
Zachęcamy do zabawy bo nie zostało już wiele czasu, dosłownie parę godzin
Pani Zosia odcięła skórki od kromek chleba, żeby podczas tej ostatniej wieczerzy nie tracić czasu na zbędne przeżuwanie
Jeśli chodzi o telefony to prosilibyśmy je schować, nikt już nie obejrzy tych nagrań nie będzie oglądał zdjęcia, a do dzieci i tak już nie możemy się dodzwonić
Pokój telewizyjny jest otwarty cały czas lecą tam na wciąż państwa ulubione programy rozrywkowe
Podziękowania należą się też, naszemu dyrektorowi, z całego serca dziękujemy
Przez lata dbał Pan o nas jak nikt
Pana eleganckie garnitury, nonszalanckie aczkolwiek zawsze pełen szacunku stosunek do polityki naszego ośrodka, po prostu inspirował
Wielokrotnie zatrzymywaliśmy się na korytarzach tego budynku i rozmawialiśmy jak to jest że mamy takie szczęście, jesteśmy naprawdę wdzięczni i szczęśliwi
Jeszcze na koniec korzystając z okazji, zawsze chciałem się zapytać Pani Asi czy może moglibyśmy pójść razem na kawę
Czy widzi ktoś gdzieś może Panią Asię?
A, okej
No to, dziękuje bardzo i życzę miłej zabawy
Patrzę wciąż na ciebie
I chyba czuje się najlepiej
To taki piękny koniec świata
Wciąż patrzę się na Ciebie
I chyba czuje się najlepiej
Niedługo znów będziemy latać
Patrzę znów na Ciebie
I chyba czuje się najlepiej
To taki piękny koniec świata
Wciąż patrzę się na Ciebie
I chyba czuje się najlepiej
Niedługo znów będziemy latać
Writer(s): Galinski Jakub, Podsiadlo Dawid Henryk, Rafal Benedek
- AZLyrics
- D
- Dawid Podsiadło Lyrics
album:
"Lata Dwudzieste" (2022)
You May Also Like
sanah - "Warszawa (J. Tuwim)" Jaka wielka jest Warszawa!
Ile domów, ile ludzi!
Ile dumy i radości
W sercach nam stolica budzi!
Ile ulic, szkół, ogrodów
Placów, sklepów, ruchu, gwaru
Kin, teatrów, samochodów
I spacerów i...
Taco Hemingway - "Wszystko Jedno" Libacje tam takie wyprawiają, dziwki byle jakie sprowadzają, wódką chyba nawet handlują, bo jak się popiją to łomot, krzyki, wrzaski. Nie wiadomo co się tam dzieje, firany się u mnie bujają, żyrandol...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...
Ralph Kaminski - "Latka" Zabawa, zabawa trwa
Jak latem nad rzeczką Loire
Zakochaj, zakochaj się
I kiedyś zabiorę cię
Nadal mi wolno, nadal jest czas
I tylko w myślach zaklinam go
Jeszcze nie teraz, jeszcze za dzień
Już w...