"Złośliwości" tekst piosenki

"Złośliwości"
(feat. Barto'Cut12)

[Deys:]
Złośliwy jak Beau, Bennett w dłoni lyrical lemonade
Jet Pack umysłu lecę #Boba_Fett, wiąże do siebie jak block chain
Na krzywe akcje odbijam skośnymi jesteś jednośladem jak chłopy z Akiry
A gdy będę chciał podkurwić Japończyka to powiem po prostu nie wie co to Giri
Mam łezki i łezki i smutki smutki bo znowu ta moja powiedziała papa
To ja odjebałem ona odjebała rodeo jak rondo wkurwić i nawracać
Dzwonie do mamy dawno nie dzwoniłem i po co ci synek tyle tatuaży
Ostatnio omijam imprezy rodzinne od kiedy mam sami wiecie co na twarzy
Pa to po co foto fani minami wymalowani gadka, tylko aby ego rosło, a to small talk
Ornamenty na kobietach powykręcam markerami tylko po to by do ciebie łukiem iść idioto
Zawroty głowy Dawid naddźwiękowy jak Seattle Supersonic
Za rękę dzieci, choć nie gramy w piłę to pójdą za tobą stadiony
To, czego się nauczyłem to wojna gdy dochodzisz prawdy
Bez winy za pierwszym dojadę cię potem jak Mundial i systemy V.A.R'y
Lodowe spojrzenia polecą jak śnieżki a mimo to na stówę zachowam bryłę
Wołanie przeszłości rozbija na deski jak Jack White gitarę w tym filmie

Nie mam problemu jak mnie znów mianują złośnik
Zero skrupułów w bani same złośliwości
Miałeś premierę no to fajnie, kurwa, wypierdalaj
Jestem ucieleśnieniem Opus magnum ignorancja

Nie mam problemu jak mnie znów mianują złośnik
Zero skrupułów w bani same złośliwości
Miałeś premierę no to fajnie, kurwa, wypierdalaj
Jestem ucieleśnieniem Opus magnum ignorancja

[Barto'cut12:]
Ludzie są głupi zazdrośni zachłanni i mogę wyliczać
Dziwisz się, że mnie nie ma na tej liście ponadto za dużo pytasz
Na złość jestem narcyzem, ale ze mnie hipokryta
Nie moja wina, że nie odbieram a mówiłeś żebym tele nie ściszał
Yo, afrodyta znowu na głośnikach disco mamasita
Yo, ciekawe czy mama wie, że co weekend połykasz
Typie w bio masz napisane, że lubisz tę sztukę nie od dzisiaj
Myślisz, że bijesz te piony i masz te followy i kwita?
Ojoj ile wydałeś mamony na insta, o my gosh lekki przypał
Chyba naprawdę lubisz tę sztukę, bo jara cię ta sztuczna publika
Pisze tu dzieciak o feata, bo wyczuł, że rośnie mi hajpik
Tu szacunkiem się płaci, więc gdzie jest mój hajsik?
Mam wyjebane w te niecne intencje w moją stronę koleś
Skoro piszą, że jestem Kanye, to jeszcze ci powiem, że jestem bogiem
Jezus Deys ludzie nas wkurwiają wiesz
Ludzie narzekają, bo nie wiedzą OCB, yo

[Deys:]
Nie mam problemu jak mnie znów mianują złośnik
Zero skrupułów w bani same złośliwości
Miałeś premierę no to fajnie, wypierdalaj
Jestem ucieleśnieniem Opus magnum ignorancja

Nie mam problemu jak mnie znów mianują złośnik
Zero skrupułów w bani same złośliwości
Miałeś premierę no to fajnie, wypierdalaj
Jestem ucieleśnieniem Opus magnum ignorancja