"Nadal Jesteśmy" tekst piosenki
"Nadal Jesteśmy"
(feat. rastaManiek)
[Diho:]
Ej
Siema, siema, za wszystko trzeba płacić
Ciężka bieda, robię rap by się bogacić
Ktoś powiedział sukcesu nie ma
Bez odwagi, studia
Zajebał, do Stanów leciał robić rapy, co tam
Dzieciaki, tu trzeba cisnąć ostro
Tłumić obawy po dwa jak wkłady non stop
Duże objady żeby rosnąć jeść, jebać kanapeczki, wiesz
Niech się niesie wieść, dalej jesteśmy
Ciągłe walki o cash, chcemy też na mieście jeść
Olać te reszty coś mówi nam bierz
No to bierzmy
Mówię jej, "Cześć", dobrze wiem ona też chce się pieprzyć
Jestem najlepszy
Przeszedł przez bojowy chrzest to czas zwyciężyć i
Co ty chcesz, z łapami precz to nasze patenty
Mam swoją treść, nie patrzę co ty jesz
To wers następny, ej
[Rastamaniek:]
My mamy styl zajebisty, dobrze nam ale gdzie nasz hajs?
Dajmy do pieca, lecą iskry, muzyka nam daje haj
Zrobiła ze mnie więźnia
Ona mnie uzależnia
Muszę z nią być niezależnie jaka będzie pensja
[Diho:]
Elo, elo, co tam u was, gracze?
"Dobrze" powiedzą, choć wiem że jest inaczej ja
Z płytką trzecią wychodzę, sobie radzę, ty
Cały sezon, siedzisz grzejesz ławę, my
Nowy patent na zysk bo lubimy pić, jakoś płacę
Raz możesz żyć we wspomnieniach być, dobrze radzę
Nie ma co gnić, patrzeć jak inny za cyce ją łapie
Ty musisz iść aż zobaczysz świt w innym stanie
Zgarniać ten kwit nie żałować nic
Dać sobie radę, wypracować zysk, nie dostaniesz nic na ładną facjatę
[Rastamaniek:]
My mamy styl zajebisty
Dobrze mi z tym ale gdzie nasz hajs?
Dajemy do pieca, lecą iskry, muzyka nam daje haj
Zrobiła ze mnie więźnia
Ona mnie uzależnia
Muszę z nią być niezależnie jaka będzie pensja
My mamy styl zajebisty
Dobrze mi z tym ale gdzie nasz hajs?
Dajemy do pieca, lecą iskry, muzyka nam daje haj
Zrobiła ze mnie więźnia
Ona mnie uzależnia
Muszę z nią być niezależnie jaka będzie pensja
[Outro:]
Jaka będzie pensja
Diho, Rastamaniek, człowieku
2011
Rok przed apokalipsą, skurwysynu
Joł, joł
Jedziemy z tym, Mokotów
Wow
- AZLyrics
- D
- Diho Lyrics
album:
"Do Odcięcia" (2012)
You May Also Like
olszakumpel - "pseudo" Myślę o pseudo kolegach, kiedy papierosa palę
Daj mi siłę Panie w końcu, na te kurwy zakłamane
Które nie wierzyły wcale, dzisiaj chcą mnie wziąć na balet
Co ja? Kurwa jestem Tutu, sam ze sobą tańcz...
Miszel - "pierwszy dzień zimy" Grrrrrrra
Daleko od ludzi, świat jest duży
Tęsknię za moim życiem, do którego nie chcę wrócić
Nie pytaj mnie, czy boli, porzuciłem stare buty
I noce te, po których już się miałem nie obudzić...
TUZZA - "FINAŁ" Do kieliszka płynie wino
I swobodnie myśli płyną
Jeśli jutro będzie finał, to wiem
Że wszystko, co mogłem zrobiłem
Do kieliszka płynie wino
I swobodnie myśli płyną
Jeśli jutro będzie finał, to wiem...
Kobik - "Piąty Bieg" Yeah, yeah, piąty bieg
Obojętne, gdzie bym szedł, ja wrzucam piąty bieg (piąty bieg)
To piąty bieg (to piąty bieg)
Choć nie zostanie po mnie nawet cień, ja wrzucam piąty bieg (piąty bieg)
To piąty...
WHITE WIDOW - "Diego" Ze mną parę głów, w kieszeni parę stów i co z tego?
Dopóki będą ze mną oni nie braknie niczego
Dlatego czasem czuję, że życie jest jak niebo
Choć każdy boje co dzień toczy swoje jak Diego
Ze mną parę...