"Na Początku" tekst piosenki

"Na Początku"
(feat. Francuz Mordo)

Swizzy na beacie, ziomal

[Diho:]
Pamiętam jeszcze dobrze jak było na początku
Na tej scenie czuję się jak Grzesiu w sanatorium
20 lat w tej rap-grze to jak helikopter w ogniu
Robiłem swoje zawsze, w końcu stanąłem na podium
Ta muzyka na mnie działa jakbym palił opium
Pamiętasz młody jak nagrywasz to nie kopiuj
Jak stary wilk dalej zaznaczam terytorium
To była długa droga od artyzmu do zarobku

Chcieć to móc
Nie czekaj na cud
Wiem, że jest ciężko, gdy nie możesz wstać
Zrobisz to ty, zrobiłem ja
Patrzyłem rano w lustro
Myślałem, że za późno
Chciałem biec, nie mogłem wstać
Wiedziałem, że nie będzie więcej szans

[Francuz Mordo:]
Pamiętam moje pierwsze stawiane kroki na bloku
Droga nie była łatwa, bo na drodze pełno pokus
Przyjechałem do Francji, bo rodzice chcieli dochód
Dziś doprowadzam mój głos to był mój dochód
2020 zaczął nawijać
Nagrał hot szesnastkę i kasa się złożyła
Wrócił na osiedle, nagrał pierwszego klipa
Potem w GM2L szeregach zawitał
Hejtowali zawodnika

[Diho:]
Chcieć to móc
Nie czekaj na cud
Wiem, że jest ciężko, gdy nie możesz wstać
Zrobisz to ty, zrobiłem ja
Patrzyłem rano w lustro
Myślałem, że za późno
Chciałem biec, nie mogłem wstać
Wiedziałem, że nie będzie więcej szans

To były czasy, że się siedziało na murku
Kolega mówił, żeby zaczynać pomalutku
Jak od razu nie jebnie to ciśnij aż do skutku
Bo nigdy nie chciałem dać prowadzić jak na sznurku
I uważaj, oczy masz, bo to się może wydarzyć
Nie chciałem iść do pracy, gdzie ciągle słyszysz rozkazy
Musiałem się odważyć
Musiałem się odważyć

Patrzyłem rano w lustro
Myślałem, że za późno
Chciałem biec, nie mogłem wstać
Wiedziałem, że nie będzie więcej szans

[Francuz Mordo:]
Trzy lata temu pierwszy tekst, dwa lata temu pierwsze groupies
Dawałem się namówić, co mam robić jak się nudzi
Zamieszkałem w Warszawie by się na muzyce skupić
Skupiłem na muzyce, zacząłem się w niej gubić
Są lepsze i gorsze momenty, ale takie życie
Wróciłem na siłownię dla motywacji ćwiczę
Pracuję nad płytką, mam nadzieję, że zachwycę
Wszystko ustawione, w dupie mam wasze odkrycie

[Diho:]
Patrzyłem rano w lustro
Myślałem, że za późno
Chciałem biec, nie mogłem wstać
Wiedziałem, że nie będzie więcej szans
Patrzyłem rano w lustro
Myślałem, że za późno
Chciałem biec, nie mogłem wstać
Wiedziałem, że nie będzie więcej szans


You May Also Like
Jacuś - "Pa" Palę szlugi, tylko po to by pogadać Język długi masz i mi to odpowiada Mów więcej, nie przestawaj Moja niepewność siebie już wystarcza Żeby zepsuć klimat No popatrz, nawet nie działa klima Spotkanie...
Fagata - "OnlyFans" OnlyFans, za mały dają hajs Lubi tak, gdy siadam mu na twarz Hot as fuck, na ciele tatuaż Piłkarzyku zabierz swój chłopięcy skład OnlyFans, za mały dają hajs Lubi tak, gdy siadam mu na twarz Hot as...
Kinny Zimmer - "Jazda" Jazda! Jestem Kinny, jest ze mną moja Honey Nie tykam twojej świni, ja-ja-jak muzułmanin Chce-chce-chcesz mi ubliżyć, więc rzucasz kamieniami? Weź wracaj do jaskini Jestem Kinny, a Ty nawet nie...
Tymek - "Poza Kontrolą" Wiesz, w życiu tak bywa, że wszystko się zmienia i bywa przewrotnie Zmieniają się ludzie i dupy, a hajs pociąga za sznurki obojętnie Przechodze se obok i będę tak chodził, aż wszystko osiągnę Ja,...
Kuki - "Zgon Przy Porodzie" Tak po prostu ta historia się zaczyna Zakochany młody chłopak i piękna dziewczyna Bajery typu spacery, wypady do kina Wiem, że kiedyś będzie z nich bardzo fajna rodzina Przy butelce wina siedzą we...