"Nie Ma Sprawy" tekst piosenki

Diho, Malik Montana & Kaz Bałagane Lyrics

"Nie Ma Sprawy"

[Diho:]
Ja znam się na szmatach, ale nie znam się na ciuchach
Jej miednica pęka jakbym zgniatał karalucha
Cipka zawsze mokra i gorąca tak jak zupa
Dawno kurwa mordo kurwa nie ruchałem na bankruta
Ona ma siniaki jakbym chodził po niej w butach
Dupa leży mi na łóżku jak miękka poducha
Odnalazła dziś kieł wielki jak mamuta
Była grzeczna, ale wyszła zepsuta
Dupa wielka, cipka ciasna jak kajuta
Ojebała mi Adanę jak sharmota
Łapie mnie za kofty, zamiast złapać mnie za fiuta
Mój jest gruby, twój cieniutki jak batuta

[Malik Montana:]
Na-na-na nowe cycki mnie naciągnąć chce
Mówię - nie ma sprawy
Jej dupa wielka jak Big Body Benz
Bak już jest zatankowany
Na-na-na nowe cycki mnie naciągnąć chce
Mówię - nie ma sprawy
Jej dupa wielka jak Big Body Benz
Bak już jest zatankowany

[Kaz Bałagane:]
Ja jak Pietrek Kogucik, na Morenkę jadę ruchać, lecz nie rękę
Housekeeping puka, wie, że będą mieli stemple
Miała lecieć do Marbelli, ale zjechała na Ostrołękę
Twój pocisk się nie liczy, bo ty się flexujesz srebrem
Szanse u niej masz, kiedy poczęstujesz gieblem (zdrówko)
Właśnie puściłem "Czas rozliczeń"
Bo chciała jakąś ładną piosenkę (Chadę znasz?)
Dwadzieścia patoli to minimum za bimbały
Ja mam na to budżet, znam lekarzy, świat jest mały
Kazek was pierdoli, chorągiewy bite pały
Chuja o mnie wiecie jak o śmierci Papały

[Malik Montana:]
Na-na-na nowe cycki mnie naciągnąć chce
Mówię - nie ma sprawy
Jej dupa wielka jak Big Body Benz
Bak już jest zatankowany
Na-na-na nowe cycki mnie naciągnąć chce
Mówię - nie ma sprawy (nie ma problemu)
Jej dupa wielka jak Big Body Benz
Bak już jest zatankowany


You May Also Like
Oki - "Jakie To Uczucie?" Wiele osób się zastanawia: Jakie to uczucie? Młody jeż, w odpowiedzi, jakie to uczucie. Jeż, jakie to uczucie? To to samo Ciągle to samo uczucie, kiedy wstaję rano (okej) Już nie chodzi o to, że...
Alberto & Josef Bratan - "Z BRATEM ZARABIAM PAPIER" Chowaj ten bazar, wyjmuj Cartiera, dawaj na kantor albo jubilera Samo się piszę, samo wybiera, baton, kolano i nie ma co zbierać Wygląda jak koka, się wali jak ściera Gasną światła, komin, giwera...
Kabe - "Każdy Dzień" Taki sam jest każdy dzień, zapalę i zarobię Za długo widziałem cień, dziś mam ładną pogodę Duże plany, duży stres, duże sprawy na głowie Jestem w drodze po grube miliony (gru-, gru-, grube miliony)...
Mata - "KURTZ" Nie widziałem słońca od kilku miechów Dzień dobry i do widzenia chcę mówić A nie tylko dobranoc i dobry wieczór Muszę kupić budzik i parę witamin, takich, co zimą dużo ludzi je w Skandynawii Parę...
WHITE WIDOW - "PARĘ GŁÓW DALEJ" Ze mną parę głów dalej, no to dalej gramy w to Jak nie wierzyłeś w moją wiarę to teraz uwierzysz w nią Jak przyjacielem cię nazwałem to wiedz życie oddam Bo ja nie chce już nikogo stracić, parę osób...