Текст пісні "Принциповим"
"Принциповим"
Байдужість убиває без ножа
І повільно твоє серце помирає
І поки в нас немає на це сил: держати курс
Є атрофованою функцією зграї
Подвійними стандартами будуються міста
І ними же вкладається фундамент
Це може зрозуміти лиш один із ста
Та це вже кращі цифри, що траплялись з нами
Бог нас давно із сином покарав
І повернувся до рутинних справ
Що є рідким паскудством, безумовно
Бог нас пробачив і на нас забив
Тож залишається лиш власний вплив
Ох, як нелегко бути принциповим
Нелегко бути принциповим
Народжені боятися відповідати «ні»
Приречені на бій з самим собою
Конфлікти інтересів зачаїлись в глибині
Щоб згодом кожного лишить покою
Народженим триматися й стояти за своє
Життя підсовує не ліпшу долю
Дві крайності — боротися із течією
І чи втрачати з болем ключ самоконтролю
Бог нас давно із сином покарав
І повернувся до рутинних справ
Що є рідким паскудством, безумовно
Бог нас пробачив і на нас забив
Тож залишається лиш власний гнів
Ох, як нелегко бути принциповим
Гей, гей, гей, гей
Гей, гей, гей, гей
Гей, гей, гей, гей
Гей, гей, гей, гей
Так хотілося б, щоби разом ця планка не спускалась
Що змінилося?
Можна сподіватись лиш на нас самих, глянь у мої очі
Планку підійми, підійми
Бог нас давно із сином покарав
І повернувся до рутинних справ
Що є рідким паскудством, безумовно
Бог нас пробачив і на нас забив
Тож залишається лиш власний вплив
Ох, як нелегко бути принциповим
Бог нас пробачив і на нас забив
Тож залишається лиш власний вплив
Ох, як нелегко бути принциповим
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
EP:
"О.М.Г. (один мільйон гривень)" (2024)
You May Also Like
badactress - "сніжна королева" Забери мене у свій сніжний храм
Я не хочу сваритись, досить цих драм
Я не знаю ти ззовні, чи в моїй голові
Але де б не була, я хочу бути там де ти
Я в житті ще не бачила такої зими
Ти мені не...
Monetochka - "Селфхарм" Я пахну, как селфхарм, пахну как очень плохой план
Пахну детской травмой и истериками до утра
Неловкой паузой, комнатой непроветренной
Пахну недоверием к психотерапевтам, и
Мой запах — это...
Smetana Band - "У Моєму Тихому Вирі" Скажи звідки ти взялась
Приголомшлива ти мразь
Я не грав у ці ігри
Врятуватись не дала
В райдужках очей напалм
В мене бризнули іскри
Я поплакався коту
Бо безпомічне лайно
Знаємо це обидва
Я поставив...
SadSvit - "Двоє" Душа палає вдень і вніч
Поволі захід там ховавсь
Так давно тікав я навсебіч
Нарешті доля звону мені піддалась
Краєвидами блукав я кожен день
Шлях до тебе наче сон і я в нім той чаклун
Заблукав серед...
Zwyntar - "Диявол Входить У Місто" Далеко за обрієм, над міражем
Піднімається пил поволі
Сонце палить дико, наче з пекла вже
Викотилось перекотиполе
Дивися — чорний вершник і його чорний кінь
Ідуть по тих чия душа не чиста
І так, ти...